Źródło: Pinterest

Po czym poznać, że chłopak ma inną dziewczynę na boku? Sprawdź, czy podświadomie nie wysyła Ci sygnałów!

Większość dziewczyn wyczuwa, gdy ich ukochani nie są z nimi szczerzy. Nazywamy to kobiecą intuicją. Nawet jeśli ona Cię zawodzi, to jest jeszcze druga strona medalu – często zdarza się, że niewierni chłopcy wysyłają pewne sygnały, których nawet nie są świadomi. Jeśli obawiasz się, że Twój ukochany ma kogoś na boku, koniecznie sprawdź czy nie zachowuje się w taki sposób!

Po czym poznać, że ON ma inną?

Jest zamyślony

Kiedy się widzicie, on zachowuje się jakby myślami był daleko stąd, jest nieobecny. Oczywiście może to również oznaczać, że Twój chłopak ma jakieś problemy (np. w domu lub w szkole), dlatego jeśli zaobserwujesz u niego jedynie takie zachowanie, nie zakładaj od razu, że jest Ci niewierny.

Unika Twojego wzroku i dotyku

Nie potrafi spojrzeć Ci w oczy, a gdy go dotkniesz, odskakuje jak poparzony? To zachowanie jest co najmniej dziwne, dlatego powinnaś zacząć bacznie go obserwować.

Nie rozstaje się z telefonem

Przestał rozstawać się z komórką i zabiera ją nawet do toalety? Cały czas ma wyciszone dźwięki i spogląda ukradkiem czy nie ma nowych wiadomości? Takie zachowanie powinno wzbudzić Twoje podejrzenia.

Nie mówi, że Cię kocha

Twój chłopak przestał wyznawać Ci swoje uczucia, a każde Twoje ,,kocham Cię”, zbywa zwykłym ,,ja Ciebie też” rzuconym gdzieś w przestrzeń? Chyba pora odbyć z nim poważną rozmowę i wyjaśnić co się dzieje.

Zaczął bardziej dbać o siebie

Wcześniej nie mogłaś go namówić na wspólny trening, a teraz sam zapisał się na siłownię? Kupił nowe ciuchy i zmienił fryzurę? Fajnie, że robi coś, żeby wyglądać lepiej, ale jeśli to się stało nagle, a na dodatek od jakiegoś czasu nie jest między Wami dobrze, powinna Ci się zapalić czerwona lampka.

Czytaj także: Czy zależy Ci bardziej niż jemu?

zdrada chłopaka

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj