Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy chłopak, który wpadł Ci w oko, jest Ciebie wart? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Kiedy się w kimś zakochujemy, często patrzymy na tę osobę przez różowe okulary. Początkowo nie zauważamy żadnych wad, które są widoczne dla osób z boku. Pojawia się wtedy niebezpieczeństwo, że przeoczymy negatywną cechę chłopaka, która może świadczyć o tym, że związek z nim nie będzie tak kolorowy, jak nam się wydaje.

W tym wpisie sprawdzamy, które cechy świadczą o tym, że chłopak na Ciebie nie zasługuje. Jeżeli ktoś z Twojego otoczenia albo Ty sama zaobserwowałaś u niego takie zachowania, to lepiej bądź ostrożna.

Po czym poznać, że ON na Ciebie nie zasługuje

#1. Przy innych osobach traktuje Cię inaczej

Kiedy jesteście sami on traktuje Cię jak księżniczkę, ale gdy tylko na horyzoncie pojawią się koledzy (albo koleżanki), jego zachowanie diametralnie się zmienia? Zaczyna Cię ignorować, unika jakichkolwiek gestów czy wręcz próbuje Cię ośmieszyć? Związek oparty na miłości i wzajemnym szacunku tak NIE wygląda.

#2. Czujesz się wykorzystywana

Miłość powinna być bezinteresowna. Jeżeli czujesz, że ON ma dla Ciebie czas tylko wtedy, gdy czegoś mu potrzeba, to zdecydowanie powinnaś się zastanowić nad tym, czy odpowiada Ci takie traktowanie.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. On nie okazuje Ci miłości

Uczucia można wyrażać nie tylko za pomocą słów, ale również poprzez gesty lub uczynki. Jeżeli Twój chłopak nie mówi, że Cię kocha, nie całuje Cię i nie przytula, nie dotyka, ani nie okazuje troski, to źle świadczy o nim i o Waszym związku.

#4. Czujesz się od niego gorsza

Kiedy z nim przebywasz Twoje kompleksy się pogłębiają? Masz wrażenie, że związek z nim to najlepsze, co Cię w życiu spotkało i powinnaś być dozgonnie wdzięczna za to, że on Cię zechciał? A może nawet usłyszałaś podobne słowa z jego ust? Być może on specjalnie Tobą manipuluje, żebyś myślała w taki sposób.

#5. Ciągle się kłócicie

Sprzeczki zdarzają się w każdym związku, ale jeżeli u Was są one na porządku dziennym, a dodatkowo czujesz, że on specjalnie je wszczyna i wcale nie ma ochoty się godzić, to znaczy, że on nie dojrzał do bycia w związku.

Polecamy: Dlaczego chłopak prawi Ci mało komplementów?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj