Źródło: Pinterest

Chciałabyś wiedzieć, czy on z Tobą flirtuje? Oto sygnały świadczące o tym, że tak właśnie jest!

Nie jesteś pewna czy on z Tobą flirtuje czy może zwyczajnie jest dla Ciebie miły? Nie Ty jedna masz z tym problem! Czasami mylnie odbieramy sygnały, jakie wysyła do nas chłopak, a innym razem widzimy coś, czego tak naprawdę nie ma. Jak więc rozpoznać jego zamiary, żeby przypadkiem się nie ośmieszyć? Jest na to kilka sposobów. W tym wpisie dowiesz się po czym poznać, że chłopak z Tobą flirtuje.

Po czym poznać, że on z Tobą flirtuje?

1. Patrzy Ci prosto w oczy. Jeśli on podczas rozmowy patrzy Ci prosto w oczy i często szuka Twojego wzroku (nawet gdy nie rozmawiacie ze sobą). To może oznaczać, że on Cię podrywa. Z drugiej strony, jeśli chłopak jest nieśmiały, to może też uciekać wzrokiem.

2. Uśmiecha się. Szczególnie podczas rozmowy. Możesz to wyczuć od razu, bo widać, że po prostu dobrze mu się z Tobą rozmawia. Jeśli patrzy Ci głęboko w oczy i jednocześnie się uśmiecha, to prawdopodobnie coś jest na rzeczy. Niektórzy chłopcy dużo żartują w obecności dziewczyn, które im się podobają, a nawet czasami zaczynają się z nich naśmiewać! Bądź czujna 🙂

3. Stara się być blisko Ciebie. Niby przypadkiem, ale zawsze jest gdzieś obok. Najczęściej po byle pretekstem pojawia się w pobliżu, a tak naprawdę to po prostu chce mieć Cię zawsze w zasięgu swojego wzroku.

4. Dotyka Cię. Podczas rozmowy dotyka Twojego ramienia, pleców, a gdy siedzicie, stara się by Wasze nogi się stykały. To musi o czymś świadczyć! Jeśli nie widzisz takiego zachowania u chłopaka, to nie panikuj, bo na to decydują się tylko ci odważniejsi.

5. Jest o Ciebie zazdrosny. Gdy widzi jak rozmawiasz z innymi chłopcami, momentalnie traci humor albo jest zły. Jeśli mówisz coś na temat innych kolegów, szybko zmienia temat. To może oznaczać, że traktuje ich jako potencjalnych konkurentów i boi się, że ktoś inny mógłby Cię poderwać.

6. Podczas rozmowy unosi brwi. Jeśli zauważyłaś u niego, że podczas rozmowy unosi brwi, to prawdopodobnie oznacza, że mu się podobasz. Chłopcy robią to nieświadomie, bo jest to u nich odruch bezwarunkowy.

Każdy człowiek jest inny, więc również każdy chłopak flirtuje w inny sposób. Jeśli żaden z podpunktów nie pasuje do niego, to wcale nie musi oznaczać, że mu się nie podobasz. Również jeśli większość się zgadza, nie znaczy to, że na 100% on z Tobą flirtuje. Jest to jednak dosyć prawdopodobnie, bo mało kto traktuje w ten sposób zwykłą koleżankę.

chłopak podrywaŹródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj