Źródło: Pinterest

Chciałabyś wiedzieć, czy on z Tobą flirtuje? Oto sygnały świadczące o tym, że tak właśnie jest!

Nie jesteś pewna czy on z Tobą flirtuje czy może zwyczajnie jest dla Ciebie miły? Nie Ty jedna masz z tym problem! Czasami mylnie odbieramy sygnały, jakie wysyła do nas chłopak, a innym razem widzimy coś, czego tak naprawdę nie ma. Jak więc rozpoznać jego zamiary, żeby przypadkiem się nie ośmieszyć? Jest na to kilka sposobów. W tym wpisie dowiesz się po czym poznać, że chłopak z Tobą flirtuje.

1. Patrzy Ci prosto w oczy. Jeśli on podczas rozmowy patrzy Ci prosto w oczy i często szuka Twojego wzroku (nawet gdy nie rozmawiacie ze sobą). To może oznaczać, że on Cię podrywa. Z drugiej strony, jeśli chłopak jest nieśmiały, to może też uciekać wzrokiem.

2. Uśmiecha się. Szczególnie podczas rozmowy. Możesz to wyczuć od razu, bo widać, że po prostu dobrze mu się z Tobą rozmawia. Jeśli patrzy Ci głęboko w oczy i jednocześnie się uśmiecha, to prawdopodobnie coś jest na rzeczy. Niektórzy chłopcy dużo żartują w obecności dziewczyn, które im się podobają, a nawet czasami zaczynają się z nich naśmiewać! Bądź czujna 🙂

3. Stara się być blisko Ciebie. Niby przypadkiem, ale zawsze jest gdzieś obok. Najczęściej po byle pretekstem pojawia się w pobliżu, a tak naprawdę to po prostu chce mieć Cię zawsze w zasięgu swojego wzroku.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here