Prezent na Dzień Chłopaka
Źródło: Pinterest

Święta, urodziny, rocznica… Okazji do wręczania prezentów jest bardzo dużo, a pomysłów często brak. Sprawdź nasze propozycje, które spodobają się każdemu chłopakowi.

Wiele dziewcząt ma ten problem – co kupić chłopakowi? W ciągu roku wypada wiele okazji, z powodu których musimy się zastanowić nad odpowiednim podarunkiem. Oto kilka naszych propozycji.

Pomysły na prezent dla chłopaka

#1. Większość chłopców jest fanatykami sportu. Boisko to ich drugi dom, więc może zastanów się nad kupnem nowej piłki do gry? Oprócz tego on z pewnością ucieszy się z koszulki, szalika czy biletów na mecz ulubionego klubu.

#2. Jeśli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn to pole do popisu jest dość ograniczone. Nie zawsze udaje nam się dobrać odpowiedni zapach perfum, czy wody kolońskiej. Wiadomo, że każdy lubi dbać o siebie, zatem możemy sprawić naszemu mężczyźnie zestaw do pielęgnacji ciała.

#3. Od pewnego czasu istnieje możliwość wykupienia kursu, bądź zwyczajnej przejażdżki, sportowym autem. Wystarczy wyszukać interesujące Cię miasto, cenę, czas jazdy i model auta. Niejeden miłośnik motoryzacji i prędkości będzie dozgonnie wdzięczny za taką niespodziankę.

#4. Koncert ukochanego zespołu to wspaniałe przeżycie! Dowiedz się czego On słucha, a jeżeli już to wiesz, to masz ułatwioną sprawę 😉 Teraz zabierz się za rezerwację miejsc!

#5. Który chłopak nie lubi wycieczek? Zorganizuj wspólnie całodzienne wyjście. Możesz pokazać mu miasto, zabrać do wesołego miasteczka, do zoo albo na spacer po górach. Miejsce dowolne, ważne, aby w ten dzień poświęcić jemu swoją uwagę.

#6. Masz zdolności manualne? W takim razie DIY jest dla Ciebie! Może to być ręcznie malowana ramka z Waszym zdjęciem lub ładnie ozdobiony słoiczek, do którego wrzucisz karteczki z miłosnymi wyznaniami albo najpiękniejszymi momentami Waszego związku. Rusz głową! 🙂

Prezent na Dzień Chłopaka
Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Ramkę na pewno zrobię, a do tego pewnie zamówię mu coś fajnego z ***** bo ostatnio cały czas przegląda tę stronę. Coś musiał tam znaleźć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj