Źródło: Pinterest

Zbliżają się urodziny Twojego chłopaka? A może planujesz już podarunki świąteczne? W tym wpisie znajdziesz przykłady prezentów, których lepiej nie kupować chłopakowi.

Większość z nas lubi dostawać prezenty, pod warunkiem, że są one trafione. W dzisiejszym wpisie podajemy przykłady podarunków, których nie powinnaś kupować chłopakowi, chyba że masz pewność, że on będzie zadowolony.

Prezenty, których lepiej nie kupować chłopakowi

#1. Koszulka miłosna

T-shirt z Twoim zdjęciem lub z napisem w stylu: ,,ten chłopak jest zajęty” czy ,,największe ciacho w mieście” może wydać Ci się zabawnym prezentem, ale chłopak może mieć na ten temat zupełnie inne zdanie. Nie oczekuj, że on chętnie będzie ją nosił poza domem.

#2. Bielizna

Jeżeli nie jesteś pewna, jaki rozmiar ubrań nosi Twój chłopak, ani jaki rodzaj bielizny lubi nosić, lepiej zrezygnuj z tego prezentu. Możesz nie trafić i prezent wyląduje na dnie w szafy.

#3. Kosmetyki

Przede wszystkim kosmetyki są przez wiele osób traktowane jako banalny prezent, który wręczamy, gdy nie mamy żadnego pomysłu. Druga sprawa jest taka, że możesz nie trafić w gust chłopaka. Oczywiście, jeśli wiesz o tym, że on używa jakiegoś produktu lub zamierza go kupić, to śmiało możesz podarować mu kosmetyk.

#4. Miłosna biżuteria

Nie każdy chłopak lubi nosić biżuterię. Jeśli dodatkowo będzie ona mieć zawieszkę w kształcie serca lub pierwszej litery Twojego imienia, prezent może być nietrafiony. Zanim zdecydujesz się kupić mu bransoletkę czy naszyjnik, upewnij się, że on będzie to nosił.

#5. Zabawki dla dorosłych

Nawet jeśli pierwszy raz macie już za sobą, a Ty pomyślałaś, że wręczysz mu taki prezent w ramach żartu, lepiej sobie odpuść. Po pierwsze on może nie zrozumieć Twoich intencji i odebrać to jako przytyk w jego stronę. Po drugie, jeśli on nadal mieszka z rodzicami, może mieć nieprzyjemności, jeśli odkryją taki prezent.

Jakie jeszcze prezenty dodałabyś do naszej listy? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Krępujące pytania do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj