Seksowne pośladki w 30 dni
Źródła: https://favim.com/image/6129445 || https://pl.pinterest.com/pin/647603621398923424

Marzysz o zgrabnych i jędrnych pośladkach, ale nie chcesz zapisywać się na siłownię? Podejmij 30-dniowe wyzwanie, dzięki któremu wymodelujesz swoją pupę!

Zaokrąglone i jędrne pośladki to marzenie wielu dziewczyn. Matka natura rzadko bywa w tym względzie łaskawa i najczęściej zgrabna pupa wymaga systematycznych ćwiczeń. Podejmij z nami 30-dniowe wyzwanie i zobacz ile może się zmienić w ciągu zaledwie jednego miesiąca!

Seksowne pośladki w 30 dni – wyzwanie!

Poniżej znajdziesz plan ćwiczeń na jeden tydzień – składa się on z 5 dni treningowych oraz 2 dni odpoczynku. Możesz ćwiczyć od poniedziałku do piątku, a weekendy zostawić wolne lub (bardziej zalecane) przeplatać dni treningowe z odpoczynkiem. Po skończonym tygodniu powtarzaj plan od początku.

Na początek pamiętaj o rozgrzewce. Na YT znajdziesz mnóstwo filmików, które w kilka minut pomogą Ci przygotować mięśnie do treningu. My polecamy Mel B lub Deep Breath!

Wyzwanie – Dzień 1

W pierwszym dniu wykonaj 5-minutowy trening na uda i pośladki. Składa się on z 3 serii, a każda z nich zawiera 3 ćwiczenia, co daje łącznie 9 ćwiczeń.

Wyzwanie – Dzień 2

W drugim dniu wyzwania zalecamy zrobić odpoczynek. Możesz jednak kontynuować ćwiczenia, a przerwę od treningów zrobić w w kolejnych dniach (np. w 6 oraz 7 dniu).

W drugim dniu naszego wyzwania proponujemy legendarny 10-minutowy trening pośladków z Mel B.

Wyzwanie – Dzień 3

Trzeciego dnia ćwiczymy z Moniką Kołakowską i jej 15-minutowym treningiem na pośladki i uda bez sprzętu.

Dzień 4

Czwartego dnia robimy szybki trening w domu na brazylijskie pośladki (tylko 4 minuty!). To propozycja od uśmiechniętej i energicznej Kasi z bloga ,,W formie”.

Dzień 5

Ostatniego dnia naszego wyzwania bierzemy się za turbo trening na seksowne pośladki. Co prawda trwa zaledwie 12 minut, ale tyle wystarczy, żebyś na drugi dzień pamiętała o tym, że ćwiczyłaś.

Polecamy: 5 ćwiczeń na wyszczuplenie wewnętrznej części ud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj