ćwiczenia na wyszczuplenie ud
Źródła: https://www.pinterest.at/pin/649573946235224457 || Weheartit

Marzysz o tym, aby wyszczuplić wewnętrzne części swoich ud? Wypróbuj 5 skutecznych ćwiczeń!

Szczupłe uda to marzenie większości dziewczyn, ale żeby móc cieszyć się zgrabnymi nogami, trzeba się trochę namęczyć. W tym wpisie przedstawiamy 6 turbo skutecznych ćwiczeń na wewnętrzne części ud.

5 ćwiczeń na wyszczuplenie wewnętrznej części ud

Zanim przejdziesz do ćwiczeń zasadniczych, zacznij od 5-10 minut rozgrzewki.

Proponowane we wpisie ćwiczenia mogą wydać Ci się łatwe, ale z każdym treningiem możesz zwiększać ilość powtórzeń, a tam, gdzie jest to możliwe, dodaj obciążenie albo gumy oporowe.

#1. Ściskanie

Połóż się na plecach na macie i zegnij nogi w kolanach (stopy oprzyj płasko na podłodze). Pomiędzy uda włóż zwinięty koc, twardą poduszkę lub specjalne urządzenie – tzw. agrafkę. Unieś pośladki do góry, napnij brzuch i ściskaj uda 15-20 razy. Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia.

#2. Podnoszenie bokiem

Połóż się na prawym boku i podeprzyj ciało na łokciu. Prawą nogę wyprostuj, a lewą zegnij i ustaw stopę przed prawym kolanem. Unieś prawą nogę najwyżej jak potrafisz, a następnie powoli opuść. Powtórz 15 razy. Następnie zmień stronę. Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia.

#3. Podnoszenie bokiem wersja 2

Połóż się na prawym boku i podeprzyj ciało na łokciu. Złącz i wyprostuj obie nogi. Unieś lewą nogę do góry, a następnie powoli opuść. Powtórz 15-20 razy. Następnie zmień stronę. Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia.

#4. Nożyce

Połóż się na plecach i unieś nogi pod kątem 45 stopni (aby sobie ułatwić to ćwiczenie możesz na początek unieść nogi wyżej). Zrób 10 nożyc pionowych oraz 10 poziomych. Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia.

#5. Kolana do brzucha

Pozycja wyjściowa jest taka sama, jak do pompek – oprzyj wyprostowane ręce na podłodze i podciągnij prawe kolano do brzucha. Przytrzymaj przez 1-2 sekundy i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj to samo dla lewego kolana. Powtórz 20 razy. Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia.

Na sam koniec poświęć 5-10 minut na rozciąganie, aby mięśnie szybciej się zregenerowały.

Czytaj także: Fit wskazówki, które pomogą Ci schudnąć

ćwiczenia na wyszczuplenie ud
Źródło: https://www.pinterest.at/pin/649573946235224457

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj