Seriale to dobry sposób na zabicie nudy. Oglądamy to, co nam się podoba, a w międzyczasie możemy się odprężyć i zrelaksować. Przygotowaliśmy dla Was listę 10 seriali, które z pewnością warto obejrzeć.

Seriale, które warto obejrzeć!

1. Supernatural – amerykański serial z gatunku dark fantasy. Akcja serialu zaczyna się ponad dwadzieścia lat temu, gdy spokój pewnej szczęśliwej, amerykańskiej rodziny z Kansas, zostaje zdruzgotany. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów, niespodziewanie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a świadek niesamowitego zdarzenia, jej mąż John, w panice ucieka wraz ze swoimi dziećmi – Deanem i Samem – z płonącego domu. John postanawia zgłębić sprawę śmierci żony na własną rękę, szukając odpowiedzi w zjawiskach paranormalnych i poznając innych podobnych jemu, żądnych zemsty ludzi.

Seriale, które warto obejrzeć!

2. The Vampirie Daries – amerykański serial stworzony na podstawie serii powieści L.J. Smith pt. Pamiętniki Wampirów. Dwóch braci wampirów wraca w rodzinne strony, gdzie poznają Elenę, nastolatkę uderzająco podobną do wampirzycy, która ich przemieniła. Bracia zaczynają toczyć wojnę o serce dziewczyny. Serial polecamy tym, którzy kochają historie miłosne.

Seriale, które warto obejrzeć!

3. The Originals – amerykański spin-off serialu Pamiętniki Wampirów. Opowiada o losach pierwotnej rodziny wampirów, żyjącej na przestrzeni wieków. Mikaelsonowie przenoszą się do Nowego Orleanu – miasta, które kiedyś pomogli zbudować. Wkrótce napotykają problemy, z którymi muszą sobie poradzić.

Seriale, które warto obejrzeć!

4. Shadowhunters – serial jest adaptacją serii książek Dary Anioła, autorstwa Cassandry Clare. Clary Fray właśnie dostała się do Akademii Sztuki na Brooklynie. Wydawałoby się, że jest zwyczajną nastolatką, prowadzącą normalne życie. Jednak wszystko zmienia się w jej osiemnaste urodziny. Dziewczyna odkrywa, że jest Nocnym Łowcą, hybrydą anioła i człowieka, której zadaniem jest ochrona ludzkości przed demonami. Kiedy jej matka, Jocelyn Fray, zostaje porwana przez grupę o nazwie “Krąg” dowodzącą przez jej męża Valentine’a Morgensterna, Clary wraz z nowo poznaną drużyną Nocnych Łowców, rusza jej na pomoc.

Seriale, które warto obejrzeć!

5. Teen Wolf – Scott McCall wiedzie spokojne życie, jednak gdy pewnego razu zostaje pogryziony przez wilkołaka, wszystko ulega zmianie. Od teraz lepiej słyszy, jest silniejszy i szybszy. Musi jednak nauczyć się żyć, jako wilkołak. W nowej sytuacji pomaga mu się odnaleźć najlepszy przyjaciel, Stiles. Chłopcy nie mogą pozwolić, aby sekret ujrzał światło dzienne. Poza świetnym soundtrackiem, serial zapewni niesamowite emocje.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

13 KOMENTARZE

    • Serial jest adaptacją,nie ekranizacją 🙂 Jeżeli już mam oceniać odskocznię od książki,nie byłabym sobą gdybym nie ponarzekała. Sam w sobie serial nie jest zły 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here