Seriale, które warto obejrzeć!

6. Pretty Little Liars – serial stworzony na podstawie serii książek o tym samym tytule, opowiadający historię czterech dziewczyn – Arii, Spencer, Hanny oraz Emily – których przyjaźń skończyła się po zaginięciu “królowej” ich paczki – Alison. Rok później cała czwórka zaczyna dostawać wiadomości od kogoś, kto podpisuje się “A”. Osoba ta grozi, że zdradzi wszystkie ich sekrety, a nawet te, o których wiedzieć mogła tylko Alison.

Seriale, które warto obejrzeć!

7. The Walking Dead – amerykański serial telewizyjny, stanowiący adaptację komiksu o tym samym tytule. Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w apokaliptycznym świecie, opanowanym przez zombie.

Seriale, które warto obejrzeć!

8. Orange Is the New Black – serial opowiada historię Piper Chapman, która na 15 miesięcy zostaje zesłana do żeńskiego więzienia, za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych, swojej byłej dziewczyny i międzynarodowej przemytniczki narkotyków, Alex Vause. W serialu przedstawione są losy osadzonych z różnych klas społecznych i o różnym pochodzeniu, historie kobiet i personelu więzienia są uzupełniane o wydarzenia z przeszłości.

Seriale, które warto obejrzeć!

9. American Horror Story – amerykański serial z gatunków dramat i horror. Każda seria AHS, posiadająca własny podtytuł, stanowi zamkniętą i kompletną opowieść. Seria pierwsza, w późniejszym czasie opatrzona podtytułem Murder House, opowiada o nawiedzonym domu, druga – Asylum, o pacjentach i personelu szpitala psychiatrycznego, trzecia – Sabat, o czarownicach, czwarta – Freak Show, o trupie cyrkowej, a piąta – Hotel, o nawiedzonym hotelu Cortez.

Seriale, które warto obejrzeć!

10. The 100 – nuklearna wojna niszczy cywilizację na planecie. Po wielu latach ze statku kosmicznego z ocalałymi ludźmi, zostaje wysłana na Ziemię grupa nieletnich przestępców w celu kolonizacji.

Jakie są Wasze ulubione seriale? Piszcie w komentarzach! 🙂

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/ http://www.filmweb.pl || Źródło zdjęć: Google Grafika

13 KOMENTARZE

    • Serial jest adaptacją,nie ekranizacją 🙂 Jeżeli już mam oceniać odskocznię od książki,nie byłabym sobą gdybym nie ponarzekała. Sam w sobie serial nie jest zły 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię