Jesteście ze sobą od jakiegoś czasu i jest cudownie. Chciałabyś, aby to trwało wiecznie, ale nie jesteś pewna czy to TEN jedyny? Przekonaj się!

Wiele dziewczyn będących w szczęśliwych związkach ma czasami chwile zwątpienia. Mimo tego, że mają przy boku fajnego chłopaka, z którym dobrze się czują, zaczynają zastawiać się, czy to na pewno jest ten właściwy, przeznaczony im chłopak (tzw. druga połówka). Jeśli i Ty czasami się nad tym zastanawiasz, koniecznie sprawdź, po czym poznać, czy to TEN jedyny.

Skąd wiadomo, że to TEN jedyny?

Czujesz się przy nim swobodnie

Jeśli on nieraz widział Cię bez makijażu, czy w dresie i wiesz, że mu to nie przeszkadza, jeśli on wie, że płaczesz oglądając Króla Lwa, jeśli nie musisz udawać przed nim kogoś, kim nie jesteś, to bardzo dobry znak! Świadczy to o tym, że znacie się na wylot i akceptujecie swoje wady, a przecież o to właśnie chodzi. Oczywiście dbanie o siebie jest ważne i nie należy o tym zapominać, ale powinnaś mieć świadomość, że on kocha Cię i w makijażu i bez niego.

Nie umiesz wyobrazić sobie życia bez niego

Jeśli czujesz wewnętrzną pewność, że z nikim innym nie byłabyś tak szczęśliwa, a na samą myśl o tym, że on mógłby być z inną dziewczyną, robi Ci się niedobrze, to bardzo dobry znak.

On rozumie Cię jak nikt inny

Masz pewność, że możesz mu powiedzieć o wszystkim, a on będzie Cię zawsze wspierał? To znak, że łączy Was poważne uczucie, bo przecież zaufanie to podstawa związku.

W głębi duszy czujesz, że to ten

Często dziewczyny dzięki intuicji po prostu wiedzą, że dany chłopak to ten jedyny. A wątpliwości są rzeczą normalną – każdy raz jakiś czas ma chwilę zwątpienia.

Macie podobne przekonania

Chodzi o te same wartości (np. uczciwość, lojalność, wierność) i plany (np. edukacja, praca, rodzina). Jeśli Ty cenisz sobie uczciwość, a Twój chłopak kradnie, to może Wam być ciężko (początkowo, w fazie zauroczenia stwierdzisz, że to nie problem, ale z czasem zacznie Ci to przeszkadzać). Podobnie jeśli np. Ty nie chcesz mieć nigdy dzieci, a Twój ukochany marzy o tym, by być ojcem za kilka lat.

Odpowiada Ci jego charakter

Oczywiście jeśli on przeklina, a Ty tego nie lubisz, to nie oznacza wcale, że nie jest dla Ciebie odpowiedni. Przecież możesz pracować nad jego charakterem (nad swoim też, w końcu nikt nie jest bez wad!) i metodą małych kroczków, oduczyć go zachowań, które Cię denerwują.

Twoi znajomi go lubią

Oczywiście brak ich akceptacji nie musi wcale oznaczać, że do siebie nie pasujecie, ale miło jeśli Twoje koleżanki darzą Twojego ukochanego sympatią. Jeśli nikt z Twoich znajomych nie przepada za Twoim chłopakiem, może warto zastanowić się z czego to wynika. Czasami osoby stojące z boku, widzą coś, czego my nie zauważamy.

Nie wszystkie punkty się zgadzają? Nie panikuj! To wcale nie musi oznaczać, że nie powinniście być ze sobą. Wiele spraw można wypracować, bo przecież nie jest tak, że zaczynamy związek i nie możemy niczego w nim poprawić. Pamiętaj, że o miłość trzeba dbać i obie strony powinny cały czas się starać.

Czytaj także: Czy Twój chłopak będzie kiedyś Twoim mężem?

ten jedyny

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj