Źródło: Pinterest

Nuda w związku czasami dopada nawet najbardziej szczęśliwe pary. W codziennej gonitwie bardzo często zapominamy o swojej drugiej połówce, nie mamy czasu nigdzie wyjść razem, czy po prostu obejrzeć film w domu. Podpowiadamy, jak przełamać nudę w związku.

Nuda w związku jest czymś naturalnym, ale ważne, żeby nie poprzestać na codziennej rutynie, a zabrać się do działania. Czynności, które możecie robić wspólnie jest naprawdę sporo, ale najważniejsze, żebyście bawili się świetnie oraz spędzili razem czas. Przygotowane przez nas pomysły są trochę nietuzinkowe, ale mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Sposoby na nudę w związku

#1. Sesja zdjęciowa

Wystarczy aparat albo telefon i możecie nawzajem robić sobie zdjęcia. Dobrym pomysłem jest wybrać się w plener i pozować na łonie natury. Zabawa na pewno będzie przednia, a pamiątkowe zdjęcia będą świetnymi wspomnieniami za kilka lat. Możecie też stworzyć album z Waszymi ulubionymi zdjęciami lub co jakiś czas (miesiąc lub rok) robić sobie zdjęcie i porównać później jak bardzo się zmieniliście.

#2. Kurs tańca lub rolki

Spróbujcie czegoś nowego – pójdzie pojeździć na rolkach, zapiszcie się na kurs tańca, czy zarezerwujcie lot balonem. Znajdźcie nową, wspólną pasję. Śledźcie strony ze zniżkami, aby wyszukać atrakcyjne cenowo oferty.

#3. Film

Nie chodzi tutaj o obejrzenie filmu, bo to zapewne, robicie bardzo często. Ale może czas pomyśleć o nagraniu własnego filmu, o waszej miłości, o waszych relacjach, początkach przyjaźni lub wspólnych podróżach. Pomyślcie, jaka to będzie wspaniała pamiątka za kilka lat. Jeśli nie macie nagrań, możecie zmontować film ze zdjęć, a w tle zamieścić ulubioną romantyczną piosenkę.

#4. Podróże

Nie ma nic bardziej ekscytującego, niż odkrywanie nowych miejsc. Podróże zbliżają, a wspomnienia pozostaną z wami przez bardzo długi czas. Niestety dalekie podróżowanie jest dosyć kosztowne, dlatego możecie zwiedzić okolicę – na pewno są jakieś zabytki w waszym mieście, których z różnych powodów jeszcze nie odwiedziliście.

Dajcie znać w komentarzu, jakie są Wasze sposoby na rutynę w związku.

nuda w związku

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj