idealne włosy po przebudzeniu

Poznaj nasze super triki na idealne włosy po przebudzeniu.

Jeśli chciałabyś budzić się z idealnie ułożonymi włosami rano, to mamy na to kilka super trików. Wprowadź je w życie, a rano zaoszczędzisz sporo czasu.

#1. Rozczesuj włosy przed pójściem spać. Niby to taka oczywistość, ale często o tym zapominamy. Dzięki rozczesywaniu włosów przed położeniem się do łóżka, rano nie będą one poplątane.

#2. Nie kładź się spać z mokrymi włosami. W tym wypadku wiele zależy od struktury włosów, ale zazwyczaj, jeśli kładziemy się spać z mokrymi włosami, rano są one powykręcane w różne strony, a ich ułożenie zajmuje dużo więcej czasu.

#3. Zwiąż włosy w luźny warkocz. To znany sposób na idealne włosy po przebudzeniu. Zamiast warkocza możesz zrobić delikatnego koka. Ważne, żeby się nie plątały, ale jednocześnie nie były również zbyt mocno ściśnięte gumką.

#4. Nałóż olejek na końcówki włosów. Jeśli Twoje włosy mają tendencję do przesuszania się, to nałóż na końcówki niewielką ilość olejku. Dzięki temu zdąży on przez noc się wchłonąć (część niestety wetrzesz w poduszkę), a Twoje włosy po przebudzeniu będą idealne.

#5. Regularnie podcinaj końcówki. Dbaj o swoje włosy, a odpłacą Ci idealnym wyglądem nie tylko po przebudzeniu, ale przez cały czas. Warto systematycznie odwiedzać fryzjera, który sprawi, że nasze włosy będą w doskonałej kondycji.

Polecamy: Najpiękniejsze fryzury dla szatynek

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj