filmy motywem Świąt Bożego Narodzenia

Szukasz pomysłu na świąteczną randkę? A może po kolacji wigilijnej chciałabyś obejrzeć film ze swoją drugą połówką, ale nie wiesz jaki wybrać? Skorzystaj z naszych pomysłów!

Święta to wspaniały czas! Aby jeszcze bardziej poczuć tę magiczną atmosferę, koniecznie obejrzyj któryś film z naszej listy. A może zdecydujesz się zobaczyć je wszystkie? Z pewnością znajdziesz tu propozycje, których jeszcze nie miałaś okazji widzieć. Zaproponuj chłopakowi randkę przy filmie, z gorącym kakao i chrupiącym popcornem, a na pewno Ci nie odmówi 🙂

Świąteczne filmy do obejrzenia z drugą połówką

Oto 12 propozycji filmów, idealnych do obejrzenia w te Święta!

#1. ,,Cztery gwiazdki” (2008)

Kate i Brad co roku spędzają Święta daleko od domu. Tym razem z powodu złych warunków atmosferycznych będą zmuszeni zostać na miejscu, a tym samym spędzić ten czas z najbliższymi. Problem w tym, że rodzice obojga są rozwiedzeni i założyli nowe rodziny. To z kolei oznacza konieczność odwiedzenia 4 miejsc, co wcale nie będzie takie proste.

#2. ,,Świąteczny rycerz” (2019)

Sir Cole jest średniowiecznym rycerzem, który w magiczny sposób przenosi się do współczesnego Ohio i na dodatek zakochuje w nauczycielce, która nie wierzy w miłość.

#3. ,,Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie” (2019)

Kat to początkująca piosenkarka i autorka tekstów, która dorabia jako elf w gwiazdkowej wiosce. Kiedy otrzymuje zaproszenie na prestiżową galę świąteczną Wintergarden, jej macocha oraz przyrodnie siostry za wszelką cenę będą chciały uniemożliwić jej udział w imprezie.

#4. ,,Randki od święta” (2020)

Sloane i Jackson są singlami i nienawidzą świąt. Oboje mają dość spędzania rodzinnych imprez z przypadkowymi osobami towarzyszącymi, dlatego postanawiają pomóc sobie wzajemnie i udawać partnerów podczas wszystkich spędów w nadchodzącym roku.

#5. ,,A Wish for Christmas” (2016)

Kiedy szef Sary kradnie jej pomysł na inicjatywę świąteczną, kobieta prosi świętego Mikołaja, aby dodał jej odwagi w wyznaniu prawdy właścicielowi firmy. Co się stanie, gdy uległa Sara przez 48 godzin zyska śmiałość do walki o siebie?

#6. ,,Niezapomniane Święta” (2022)

Sierra to rozpuszczona dziedziczka fortuny, która na skutek nieszczęśliwego wypadku trafia do szpitala z zanikiem pamięci. Wkrótce opiekę nad nią przejmuje właściciel górskiego pensjonatu oraz jego córka.

#7. ,,Kochajmy się od święta” (2015)

Rodzina Cooperów co roku zjeżdża się, aby świętować wspólnie Boże Narodzenie. Tym razem spokój zakłócą niespodziewani goście, a także pewne wydarzenia.

#8. ,,Dziennik Noel” (2022)

Jake Turner to autor bestsellerowych książek. W Boże Narodzenie odwiedza swój dom rodzinny, gdzie odkrywa pamiętnik swojej matki. Stary dziennik skrywa wiele sekretów – nie tylko na jego temat, a również pewnej kobiety, Rachel.

#9. ,,Święta w Rzymie” (2018)

Angela to amerykańska przewodniczka, która oprowadza turystów po Rzymie. W zamian za pomoc w rozkręceniu własnego biznesu, zgadza się przybliżyć pewnemu mężczyźnie lokalne zwyczaje podczas Bożego Narodzenia.

#10. ,,Świąteczny zamek” (2021)

Sophie jest wziętą amerykańską pisarką i autorką bestsellerów, która ucieka przed skandalem do Szkocji. Na miejscu zakochuje się w zamku, którego kupno utrudnia jej nadęty książę, będący właścicielem posiadłości.

#11. ,,Kronika Świąteczna” (2018)

Kate i Teddy Pierce to rodzeństwo, które chcąc sfilmować Świętego Mikołaja doprowadzają do wypadku, w wyniku którego rozbite zostają sanie. Czy wraz z pomocą elfów uda im się uratować Boże Narodzenie?

#12. ,,Last Christmas” (2019)

Kate pracuje jako asystentka Świętego Mikołaja w londyńskim domu towarowym. Jej życie to pasmo niepowodzeń, aż do momentu, gdy w pracy poznaje pewnego mężczyznę, o imieniu Tom.

Który z tych filmów zamierzasz obejrzeć? A może polecasz inne tytuły? Daj nam znać w komentarzu!

Najgorsze prezenty świąteczne
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj