W tym wpisie znajdziesz sygnały świadczące o tym, że dopadło Cię przesilenie jesienne.

Jesień potrafi być przepiękna, ale jednocześnie jest to pora roku, w czasie której wiele osób dopada przesilenie. Lato przeszło do historii, za oknem robi się coraz zimniej, a do Świąt jeszcze daleko – to może dołować. Jeśli masz podejrzenia, że ten problem dotknął również Ciebie, to poniżej znajdziesz sygnały, które świadczą o tym, że dopadło Cię przesilenie jesienne.

#1. Jesteś smutna. Jeśli taki stan rzeczy utrzymuje się przez dłuższy czas i właściwie nie ma ku temu większych powodów to może być sygnał, że dopadło Cię przesilenie jesienne. Przygnębienie może się pogłębiać w momencie, gdy pogoda za oknem jest nieciekawa.

#2. Jesteś senna. Bez względu na to jak długo byś spała, czujesz się zmęczona i zupełnie brakuje Ci energii? Takie nieuzasadnione zmęczenie, jeśli nie zarywasz nocy, może wywołane porą roku.

#3. Wszystko Cię denerwuje. Przyczyny rozdrażnienia mogą być naprawdę różne, a jedną z nich może być właśnie przesilenie jesienne.

#4. Nie masz ochoty wychodzić z łóżka. Najchętniej spędziłabyś w nim cały dzień, ale niestety obowiązki zmuszają Cię do jego opuszczenia. Przychodzi Ci to jednak z ogromnym trudem.

#5. Zaniedbujesz swoje obowiązki. Z powodu braku energii i rozdrażnienia nie masz ochoty na realizowanie swoich obowiązków, więc po prostu je zaniedbujesz. To może być spowodowane jesiennym przesileniem.

Czytaj także: Jesienne DIY

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj