Zobacz nasze pomysły na jesienne DIY.

Jeśli nie lubisz jesieni, to mamy dla Ciebie coś, co powinno sprawić, że spojrzysz na nią łaskawszym okiem. Oto jesienne DIY!

#1. Jesienne latte. Do zrobienia latte potrzebujesz kawę rozpuszczalną i urządzenie do spieniania mleka. Reszta to jesienne dodatki, czyli cynamon, przyprawa do piernika lub *dynia*.

Jak zrobić dyniowe latte?

Potrzebujesz do tego:

  • kawę rozpuszczalną,
  • mleko (3/4 szklanki),
  • dyniowe puree,
  • syrop klonowy,
  • przyprawy korzenne.

Przygotowanie: Mleko spień w wysokiej szklance, a puree dyniowe wymieszaj z przyprawami i syropem klonowym. Kawę wymieszaj z puree, a następnie wlej pomału całość do szklanki z mlekiem.

#2. Jesienny bukiet. Wspominałyśmy juz o tym niedawno, ale jeśli ktoś nie widział to wrzucamy jeszcze raz. Z kolorowych, jesiennych liści można stworzyć przepiękny bukiet, który będzie ozdobą domu.

#3. Jesienna sesja zdjęciowa. To może być świetna zabawa i przy okazji pamiątka na całe życie. Namów koleżankę, a najlepiej kilka i zróbcie sobie wzajemnie zdjęcia.

#4. Jesienny stroik. Do jego wykonania będziesz potrzebować szyszek, kasztanów, liści, jarzębiny. Mogą być też żołędzie i gałązki świerku. Do tego klej na gorąco i sztywna obręcz. W ten sposób możesz przygotować również jesienny świecznik lub lampion (ze słoika).

#5. Jesienne ,,obrazy”. Do ich wykonania potrzebujesz kilka niewielkich ramek i kolorowych liści. Wystarczy włożyć liście do ramek (może być 1 sztuka, a możesz też włożyć kilka do jednej) i powiesić na ścianie lub ustawić na komodzie. Prosto, ale efektownie 🙂

Czytaj także: Co robić jesienią?

Jesienne DIY

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj