Sprawdź, jakie sygnały świadczą o tym, że jesteś dla niego najważniejsza.

Kiedy jesteśmy w związku, druga połówka jest dla nas całym światem. To oczywiste, że mamy nadzieję, że uczucie tej drugiej strony jest tak samo silne, jak nasze. Jeśli chcesz mieć 100% pewność, że tak właśnie jest, to poniżej znajdziesz sygnały, że jesteś dla niego najważniejsza.

Mówi Ci, że jesteś piękna. W jego oczach powinnaś być najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Słyszysz komplementy nawet jak jesteś bez makijażu? To jest to!

Jest gentlemanem. Tak, mamy XXI wiek, ale jeśli on traktuje Cię poważnie, to powinien zachowywać się z klasą – otwierać przed Tobą drzwi, dawać swoją bluzę, gdy Ci zimno. A od czasu do czasu może nawet odsuwać Tobie krzesło, gdy idziecie do knajpki na obiad lub otwierać drzwi do samochodu. Oczywiście, jeśli on tego nie robi, to nie oznacza, że nie jesteś dla niego najważniejsza. Może po prostu nikt go tego nie nauczył. Jeśli chciałabyś, żeby tak robił, zasugeruj mu to, np. gdy zobaczysz, że ktoś tak robi, powiedz, że to takie romantyczne.

Spełnia Twoje marzenia. Oczywiście to powinno działać w obie strony, ale teraz skupiamy się na nim. Jeśli jesteś dla niego najważniejsza, on będzie chciał za wszelką cenę Cię uszczęśliwić. A co sprawi Ci większą radość, niż spełnianie Twoich marzeń?

Wychodzi razem z Twoimi przyjaciółkami. To raczej nie jest wymarzony scenariusz na wieczór – on, Ty i… Twoje przyjaciółki. Doceń to, jeśli on godzi się na takie spotkania. Jeśli któraś z Twoich koleżanek ma chłopaka, zadbaj o to, by też pojawił się na tym spotkaniu. Twojemu ukochanemu na pewno będzie wtedy raźniej.

Pozwala Ci wybrać miejsce randki. Nie łudź się, że on z chęcią idzie na komedię romantyczną do kina. Nawet jeśli ma ochotę, to z pewnością, gdybyś dała mu wybór, poszlibyście na coś innego, dlatego doceń to, że tak się poświęca.

Często Cię całuje. Jeśli Twój ukochany nie może się od Ciebie oderwać i mógłby bez przerwy Cię całować oraz przytulać, to bardzo dobry znak.

Szanuje Cię. Szacunek to jedna z ważniejszych rzeczy w związku. Jeśli go nie, to tak naprawdę nie ma podstaw, by dalej być z drugą osobą. Jeśli on liczy się z Twoim zdaniem i bierze pod uwagę Twoje potrzeby, to znaczy, że jesteś dla niego najważniejsza.

Czytaj także: Jak przekonać chłopaka do swoich racji?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj