Jakich chłopców wolą dziewczyny?

Zapytałyśmy kilka dziewczyn, jacy chłopcy mają u nich szanse – szczupli czy dobrze zbudowani. Jeżeli jesteś ciekawy, co nam odpowiedziały, czytaj dalej!

Choć wiele osób zarzeka się, że jest inaczej, często wygląd zewnętrzny ma kluczowe znaczenie podczas wyboru partnera lub partnerki. Nie ma w tym nic złego, w końcu ciężko wyobrazić sobie związek z kimś, kto nam się nie podoba. A co liczy się najbardziej? Często nie jest to uroda, ani wzrost, a sylwetka! Jeżeli chcesz wiedzieć, czy większe szanse u dziewczyn mają szczupli, czy dobrze zbudowani chłopcy, odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Szczupli czy dobrze zbudowani – jakich chłopców wolą dziewczyny?

Aleksandra, 15 lat:

,,Zawsze podobali mi się szczupli chłopacy, ale oczywiście wszystko ma swoje granice. Sama jestem dość drobna, dlatego nie wyobrażam sobie, żeby chłopak ważył mniej ode mnie”.

Kasia, 13 lat:

,,Dobrze zbudowani, czyli umięśnieni, czy przy kości? Moi rówieśnicy są albo chudzi albo grubi, bo nikt nie chodzi jeszcze na siłownię. Niektórzy coś tam ćwiczą w domu, ale szczerze mówiąc efektów nie widać. Dla mnie ważniejsze jest to, żeby chłopak był zadbany i wyglądał zdrowo, czyli nie musi być super umięśniony, ale wiszący brzuch odpada, podobnie jak wystające żebra”.

Roksana, 16 lat:

,,Ja nie zwracam uwagi na wygląd, a to dlatego, że sama nie jestem atrakcyjna. Szkoda tylko, że to nie działa w obie strony…”

Zuzia, 15 lat:

,,Zdecydowanie wolę szczupłych chłopaków niż dobrze zbudowanych. Najlepsze jest to, że sama jestem z tych ,,większych”. Na szczęście znalazłam idealnego chłopaka, któremu podobają się moje kształty”.

Ania, 17 lat:

,,Lubię jak chłopak dba o swój wygląd i jest dobrze zbudowany. Przy kimś takim czuję się bezpiecznie”.

Julka, 15 lat:

,,Szczupłość jest fajna tylko u dziewczyn, chłopak powinien mieć trochę ciała, ale nie być zapuszczony. Sorry panowie, ale jak macie wysokie wymagania wobec dziewczyn, to sami też zadbajcie o siebie”.

Zuzka, 16 lat:

,,Chociaż dla mnie bardzo mocno liczy się charakter, prawda jest taka, że szczupli chłopacy mnie nie interesują. Po prostu nie zwracam na nich uwagi”.

Kamila, 14 lat:

,,Wolę jak chłopak ma mięśnie niż jak jest szczupły, ale też lepszy szczupły niż otyły. Tak naprawdę to najczęściej zwracam uwagę na kolesi o normalnej sylwetce, a przesada w żadną stronę nie jest okej”.

Tak naprawdę nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy dziewczynom bardziej podobają się szczupli, czy dobrze zbudowani chłopcy. Nasze gusta różnią się od siebie, dlatego bez względu na to, jak wyglądasz, z pewnością znajdzie się ktoś, kto uzna Ciebie za atrakcyjnego.

Czytaj także: Gdzie poznać dziewczynę marzeń?

Jakich chłopców wolą dziewczyny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj