Pexels

Po dłuższej przerwie powracamy do Was z kolejną częścią naszego cyklu wpisów, zatytułowanego ,,To się czyta”!

Wakacje w pełni, dlatego w dzisiejszym wpisie możecie poznać kolejne polskie autorki oraz ich poczytną twórczość, którą z całego serca polecamy!

To się czyta! CZĘŚĆ 4

#16. Joanna Bator – polska pisarka, publicystka, felietonistka. Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Uwielbia kulturę japońską. Podczas pobytu w Japonii napisała książkę Japoński wachlarz. Od 2011 roku poświęca się głównie pisaniu. 

– ,,Gorzko, gorzko”

– ,,Piaskowa góra”

#17. Katarzyna Grochola – autorka powieści obyczajowych. Już jako dziecko interesowała się literaturą i pisaniem, a pierwszą książkę napisała w wieku 11 lat. W swoim życiu pracowała jako asystentka w szpitalu, konsultantka w biurze małżeńskim i asystentka cukiernika. Jej książki doczekały się adaptacji filmowych. Obecnie mieszka w Milanówku pod Warszawą.

– ,,Nigdy w życiu!”

– ,,Zagubione niebo”

#18. Nina Majewska – Brown – absolwentka filologii polskiej i klasycznej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Swoją karierę zawodową związała z pracą w kilku wydawnictwach.

  • ,,Grzech”
  • ,,Kłamstewka”

#19. Dorota Wachnicka – psycholog i psychoterapeutka. Zawodowo zajmowała się terapią indywidualną i rodzinną. Dla twórczości pisarskiej porzuciła pracę psychoterapeutki. Twórczyni bloga LabZdrowia.pl

  • ,,Farciara”
  • ,,Grzesznica”

#20.  Agnieszka Zakrzewska – od 2002 roku przebywa na emigracji w Holandii. Niedoszła prawniczka a z zamiłowania polonistka. Jej życiowe motto brzmi: ?Im dłużej czekasz na przyszłość, tym będzie krótsza?.

  • ,,Znam twoją tajemnicę”
  • ,,Nigdy o tobie nie zapomnę

Polecamy: To się czyta! CZĘŚĆ 3

Źródło: Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj