Źródło: Pinterest

Masz konto na portalu randkowym, ale czujesz, że mało kto go ogląda? Wypróbuj nasze porady, a zwiększysz swoje szanse na poznanie kogoś wyjątkowego!

Portale randkowe stają się coraz bardziej popularne i nie ma w tym nic dziwnego. W koncu coraz więcej osób szuka drugiej połówki przez Internet. Jedni są obiektem zainteresowań wielu użytkowników, a inni nie mają powodzenia niemal wcale. Jeśli też masz ten sam problem, koniecznie skorzystaj z naszych rad, a dzięki nim z pewnością będziesz dostawała znacznie więcej wiadomości.

Jak zwiększyć swoje szanse na portalu randkowym?

1. Dobre zdjęcia to podstawa

Postaraj się, aby Twoje zdjęcia przede wszystkim były dobrej jakości, jasne i nierozmazane. Ważne, aby były także aktualne i przedstawiały jak najwięcej Twoich szczegółów. Nie bazuj jedynie na selfies. Dodaj kilka zdjęć całej Twojej sylwetki, pocztówek z ładnych miejsc lub fotografii nawiązujących do Twoich zainteresowań. Staraj się być uśmiechnięta i jak najbardziej naturalna, bo takie zdęcia najczęściej przyciągają uwagę. Na portalach randkowych zazwyczaj dobiera się ludzi na podstawie wyglądu, dlatego zdjęcia odgrywają tutaj bardzo ważną rolę.

2. Ciekawy opis

Opis to kolejna ważna rzecz na portalu randkowym, bo ludzie z pewnością chcieliby na początek dowiedzieć się co nieco na Twój temat. Ważne, aby tekst nie był zbyt długi (mało kto będzie miał ochotę czytać wypracowania), ale także, aby to było więcej niż jedno zdanie. Napisz o tym jaka jesteś i co lubisz robić, postaw na oryginalność i nieco więcej niż oglądanie najnowszych seriali na Netflixie. Jeśli dodatkowo udzielasz się społecznie czy charytatywnie w jakieś organizacji, także możesz o tym wspomnieć, gdyż bardzo dobrze to o Tobie świadczy. Nie zapomnij także napisać o swoich ulubionych filmach, książkach czy idolach, bo wtedy zwiększysz szanse, że odezwie się do Ciebie ktoś, kto ma podobne zainteresowania.

3. Jasno określony cel

Warto już na samym początku wspomnieć, po co założyło się konto na portalu randkowym. Pisząc wprost, że szukasz tylko kogoś do pogadania zmniejszysz ryzyko nieprzyjemnych sytuacji czy niechcianych podrywów. Jeśli interesują Cię tylko poważne relacje, także nie zapomnij o tym wspomnieć.

4. Kilka przydatnych informacji na Twój temat

Oprócz tego jaka jesteś i co lubisz robić, warto wspomnieć o tym w której części kraju mieszkasz, ile masz wzrostu lub kim pragniesz zostać w przyszłości. W ten sposób bardziej konkretnie będziesz mogła się dopasować z jakąś osobą. Z drugiej strony unikaj podawania zbyt wielu szczegółów, dopóki lepiej nie poznasz danej osoby.

5. Aktywność i szybkie odpisywanie na wiadomości

Im częściej jesteś aktywna lub zmieniasz coś w swoim profilu, tym większa szansa, że ktoś do Ciebie napisze. Dodatkowo jeśli na każdą z wiadomości będziesz szybko odpowiadać, to z pewnością zaimponuje każdemu chłopakowi.

Powodzenia!

Czytaj także: Jak NIE podrywać chłopaka?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj