Jakiej muzyki lubi słuchać młodzież?
Jakiej muzyki lubi słuchać młodzież?

Zastanawiasz się, jakie zagraniczne piosenki były najpopularniejsze w 2023 roku? Oto lista największych hitów ubiegłego roku!

Sprawdź, które zagraniczne piosenki były najczęściej słuchane w 2023 roku i daj nam znać, czy któraś z nich wpadła Ci w ucho!

Top 10 zagranicznych piosenek z 2023 roku

#1. Miley Cyrus – ,,Flowers”

Utwór ,,Flowers” zebrał ponad 650 milionów wyświetleń w ciągu 12 miesięcy.

#2. SZA – ,,Kill Bill”

SZA, czyli tak naprawdę Solána Imani Rowe, urodziła się w 1990 roku, w St. Louis. Jej utwór ,,Kill Bill” zyskał ponad 91 milionów wyświetleń w ciągu 12 miesięcy.

#3. Harry Styles – ,,Daylight”

Harry Styles potrafi tworzyć dobrą muzykę. Nie dziwi zatem fakt, że jego utwór ,,Daylight” został obejrzany w serwisie YouTube ponad 16 milionów razy w ciągu 6 miesięcy.

#4. Taylor Swift – ,,Anti-Hero”

Utwór miał swoją premierę w 2022 roku i od tego czasu został obejrzany w serwisie YouTube ponad 177 milionów razy!

#5. Dua Lipa – ,,Houdini”

,,Houdini” to świeża propozycja muzyczna od Dua Lipy. Od listopada 2023 roku zyskała ponad 51 milionów wyświetleń.

#6. Calvin Harris, Sam Smith – ,,Desire”

Co się dzieje, kiedy 2 popularnych artystów postanawia nagrać wspólny utwór? Powstaje hit na miarę ,,Desire”. Utwór uzyskał ponad 21 milionów wyświetleń w serwisie YouTube w ciągu 5 miesięcy.

#7. David Guetta & Kim Petras – ,,When We Were Young”

David Guetta to kolejny DJ, który znalazł się w naszym zestawieniu. Jego ,,When We Were Young” zebrało ponad 8,3 miliona wyświetleń w ciągu 2 miesięcy.

#8. Taylor Swift – „Slut!”

Jeszcze jedna propozycja muzyczna od Taylor Swift. Jej hit ,,Slut” został odtworzony na YouTube ponad 5 milionów razy w ciągu 2 miesięcy.

#9. JENNIE – ‘You & Me’ DANCE PERFORMANCE VIDEO

Utwór ,,You & Me” od JENNIE został obejrzany ponad 94 miliony razy w ciągu 3 miesięcy, osiągając tym samym 90 miejsce w kategorii najpopularniejszych teledysków z całego świata.

#10. Doja Cat – ,,Paint The Town Red”

Hit Doja Cat, pt. ,,Paint The Town Red” uzyskał imponującą ilość wyświetleń – ponad 153 miliony w ciągu 5 miesięcy. Ten wynik daje 65 miejsce w kategorii najpopularniejszych teledysków z całego świata.

Jakie jeszcze popularne zagraniczne piosenki powinny Twoim zdaniem znaleźć się w naszym zestawieniu? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Wszystko, co musisz wiedzieć na temat aplikacji Douyin

Jakiej muzyki lubi słuchać młodzież?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj