Chcesz zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi lub sprawić, by Twój krasz nie mógł o Tobie zapomnieć? Zobacz, w jaki sposób możesz go zaskoczyć! 🙂

Rutyna w związku może być bardzo szkodliwa. Gdy wkracza nuda, dwoje ludzi zaczyna się od siebie odsuwać. Jeśli czujesz, że jesteś w takiej sytuacji, nie czekaj! Spróbuj zaskoczyć chłopaka i zrobić coś niespodziewanego, co ożywi Wasz związek. Nieraz nawet małe rzeczy mogą bardzo pomóc. Te sposoby idealnie sprawdzą się także wtedy, gdy chcesz zwrócić na siebie większą uwagę kogoś, kto Ci się podoba lub z kim się umawiasz.

W jaki sposób możesz go zaskoczyć?

#1. Kup mu jakiś drobiazg

Z pewnością sprawisz mu ogromną radość, wręczając mu rzecz, którą uwielbia. To może być drobiazg, np. słodycze, nowa figurka do kolekcji czy zabawne skarpetki. Pamiętaj, że chłopcy również lubią być obdarowywani bez okazji, a doświadczają tego znacznie rzadziej niż my. Jeśli co jakiś czas kupisz chłopakowi jakiś drobiazg, z pewnością sprawisz mu tym wielką radość.

#2. Wystrój się

Chłopaki to wzrokowcy, dlatego możesz zaskoczyć go strojem. Nie musisz się ubierać wyzywająco. Wystarczy, że ubierzesz element garderoby, który on uwielbia lub który Ci kupił. A może ubierzesz się po prostu inaczej niż zazwyczaj? Zrobisz mu jeszcze większą niespodziankę, jeśli nie zdradzisz wcześniej swoich zamiarów.

#3. Zaproponuj mu grę dla par

Zaskocz go i przy okazji pokonaj nudę w związku, proponując mu wspólną grę. Możesz ją kupić lub przygotować własnoręcznie (wtedy będzie jeszcze ciekawiej!). On na pewno doceni ten gest. Taka gra przyniesie Wam mnóstwo frajdy i sprawi, że miło spędzicie czas.

#4. Zabierz go na niezapomnianą przygodę

A może wyruszycie razem w jakąś podróż albo zrobicie coś szalonego? Skok na bungee, wizyta w escape roomie, czy noc pod namiotami brzmi świetnie i z pewnością będzie to dla Was niezapomniana chwila.

#5. Przygotuj jego ulubione danie

Przez żołądek do serca! Nawet jeśli myślisz, że nie masz talentu kulinarnego, postaraj się przemóc i zrobić coś, co on uwielbia. Nie musi to być nic wielkiego, bo nawet proste śniadanie zrobione od serca z pewnością sprawi, że uśmiech zagości na jego twarzy.

W jaki jeszcze sposób można zaskoczyć chłopaka? Podziel się swoimi pomysłami!

Czytaj także: Ciekawe pytania do dziewczyny i chłopaka

Źródło Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj