Źródło: Pinterest

Dołącz do redakcji największego portalu dla nastolatek!

Jeżeli interesujesz się modą lub tematami dotyczącymi nastolatek, masz wystarczający zapał do pracy, który nie minie po tygodniu, a przede wszystkim jeżeli chcesz wspomóc naszą stronę, to doskonale trafiłaś! Aby dołączyć do naszej ekipy musisz tylko skorzystać ze swojego e-maila.

Oto czego wymagamy od chętnych do działalności na stronie:

  • Umiejętność poprawnego i sprawnego redagowania treści;
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w podanej profesji;
  • Bezbłędna pisownia ortograficzna, interpunkcyjna i gramatyczna;
  • Minimum 15 lat (do negocjacji);
  • Napisanie przykładowego tekstu (z tematyki: moda, uroda, zdrowie, fitness lub lifestyle) wraz z podaniem źródła i wysłanie na adres mailowy podany poniżej – warunek konieczny!

Co oferujemy?

– Możliwość współtworzenia największej strony internetowej dla nastolatek;
– Poznanie pracy redakcji ,,od zaplecza”;
– Dołączenie do grupy redakcyjnej;
– Nagrody rzeczowe dla najlepszych redaktorek.

Nie czekaj! Jeszcze dziś napisz do nas na: dlanastolatek.pl@gmail.com!

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony, rekrutacja zostaje chwilowo wstrzymana do końca wakacji. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się do nas we wrześniu 🙂

5 KOMENTARZE

  1. Mogłybyście napisać artykuł co zrobić gdy chłopak ogląda dużo filmów 18+ a ty boisz się, że później będzie miał co do twojego wyglądu wymagania i nie będziesz mu się podobała? Bardzo proszę..

  2. moglibyście zr post jaki kolor kredki do brwi pasuje do koloru włosów mam rude i nwm jaki kolor pomocyyy

    • Zależy jaki masz odcień swoich włosków ale myślę że delikatny brąz bądź taki miedziany będzie idealnie pasował i wyglądał bardzo naturalnie. Taki efekt łatwiej uzyskać cieniami do brwi, gdyż tak naprawdę możesz je mieszać natomiast kredkami będzie trudniej o taki efekt jeśli nie znajdziesz takiego odcienia. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z malowaniem brwi kredką bedzie Ci łatwiej dorysować ewentualne braki w brwiach. Jeśli chciałabyś się więcej dowiedzieć na ten temat pisz do mnie śmiało ?> https://www.facebook.com/oliwia.mroz.12

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj