rzeczy które chłopcy uważają za atrakcyjne
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/647181408942235653/

Jesteś ciekawa, jakie zachowania rozczulają chłopaków? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, które z naszych zachowań chłopcy uważają za słodkie? W dzisiejszym wpisie przedstawiamy 5 przykładów, które najbardziej rozczulają płeć przeciwną.

Zachowania, które chłopcy uważają za słodkie?

#1. Bycie uprzejmą

Chłopcy często bywają niemili, dlatego tak bardzo lubią kiedy dziewczyny są ich przeciwieństwem 🙂 Kiedy jesteś uprzejma i okazujesz szacunek starszym, to bardzo zyskujesz w oczach chłopaka. Dla wielu z nich jest to jedna z ważniejszych cech, które musi posiadać ich partnerka.

#2. Mówienie komplementów

Prawienie komplementów to częściej zadanie chłopaka, dlatego kiedy role się odwracają, oni są mile tym zaskoczeni. Większość z nich czuje się tym rozczulona, niektórzy są nieco zawstydzeni, ale każdemu robi się miło, kiedy słyszy coś dobrego na swój temat.

#3. Zrobienie pierwszego kroku

Większość chłopców lubi zdobywać dziewczyny, ale nawet kiedy role się odwracają, to nadal są oni zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Próba podrywu w wykonaniu dziewczyny rozczuli niemal każdego chłopaka.

#4. Bycie opiekuńczą

Troska i bycie pomocną to zachowania, które rozczulają chłopców. Oczywiście we wszystkim trzeba znać umiar, bo żaden chłopak nie będzie zadowolony z tego, że próbujesz mu matkować. Jednak drobna pomoc i czułe gesty z pewnością zostaną docenione.

#5. Nieporadność

Chociaż dziewczyny, które mają z tym problem, zazwyczaj nienawidzą u siebie tej cechy, to chłopcy uważają to za mega słodkie. Kiedy się potykasz, coś Ci upada, powiesz lub popełnisz jakąś gafę i robisz się z tego powodu czerwona, to każdy facet rozpływa się na ten widok 🙂

Polecamy: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz #3

rzeczy które chłopcy uważają za atrakcyjne
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/739364463803392762/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj