Źródło: Pinterest

Poznaj 5 książek autorstwa Kasie West, które warto przeczytać w te wakacje.

Kasie West to amerykańska pisarka, której powieści są często czytane nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Polsce. W tym wpisie zaproponujemy Wam pięć pozycji czytelniczych autorstwa Kasie West, które będą idealne na wakacje.

5 książek Kasie West, które warto przeczytać

#1. ?Chłopak na zastępstwo” 

Książka opowiada o dziewczynie, która cieszy się dużą popularnością wśród uczniów, jednak zaraz przed balem maturalnym wystawia ją chłopak. Z racji tego, że jej chłopaka nikt nie znał, pojawia się w jej głowie sprytny plan, jak z tego wybrnąć. Zauważając na parkingu chłopaka w samochodzie, dziewczyna prosi go, aby towarzyszył jej na studniówce. Czy z tego wyjdzie coś dobrego?

#2. ?Miłość i inne zadania na dziś”

W tej powieści Kasie West poznajemy dziewczynę, która jest uzdolniona plastycznie, ale pomimo tego spotyka na swojej drodze trudności związane z jej pasją. Dodatkowo jest nieszczęśliwie zakochana w swoim przyjacielu, który nie odwzajemnia jej uczuć i zaczyna się spotykać z inną nastolatką. Czy to ma prawo zakończyć się dobrze?

#3. ?Blisko ciebie”

Książka opowiada o dziewczynie, która planuje wyjechać ze znajomymi do domku w górach. Niestety w dniu wyjazdu zostaje zamknięta w bibliotece. Okazuje się, że z powodu święta, będzie musiała tam spędzić kolejne cztery dni i to z chłopakiem, którego nie lubi. Dodatkowym problemem jest to, że Autumn nie ma przy sobie swoich leków, ponieważ torba została w samochodzie kolegi. Czy z tego spotkania w bibliotece coś może wyniknąć?

#4. ?Szczęście w miłości”

Nastolatka, która jest główną bohaterką tej książki, prowadzi spokojne i poukładane życie. Pracuje w zoo oraz jest bardzo dobrą uczennicą, która stara się o stypendium naukowe z powodu braku pieniędzy. W dniu swoich osiemnastych urodzin decyduje się kupić kupon na loterię, którą niespodziewanie wygrywa. Bycie w centrum uwagi szkoły nie sprzyja głównej bohaterce, a jedyne co sprawia jej radość to praca w zoo wraz z przyjacielem. Czy nastolatka będzie miała kłopoty z powodu wygranej na loterii?

#5. ?Chłopak z innej bajki”

W tej książce poznajemy losy Caymen, nastolatki która po szkole pracuje w sklepie z lalkami, należącym do jej mamy. Kobiety zmagają się z dużymi problemami finansowymi, a kolejnym kłopotem w życiu nastolatki jest zabójczo przystojny chłopak, który dodatkowo ma bardzo dużo pieniędzy na swoim koncie. Pomimo różnic, nastolatkowie zaczynają się spotykać. Czy mama Caymen zaakceptuje jej wybranka? Czy kobiety pokonają przeciwności losu, a może będą mieć jeszcze bardziej pod górkę?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w książkach. Zachęcamy Was do czytania tych powieści, ponieważ są one odpowiednie właśnie na letnie dni, a dodatkowo bardzo szybko się je czyta. Pamiętajcie, że w każdej książce młodzieżowej jest ukryty przekaz, który ma na celu nas pouczyć lub zwrócić uwagę na problemy, które najczęściej bagatelizujemy.

Polecamy: 50 filmów idealnych na babski wieczór

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj