Źródło: Pinterest

Będąc zakochane, często robimy dziwne i niecodzienne rzeczy, a wszystko przez silne uczucie do danej osoby. Sprawdź, czy ten wpis dotyczy Ciebie!

Która z nas nie była nigdy zakochana i robiła wtedy głupich rzeczy? Istnieje szereg ,,żenujących” zachowań, które popełniamy, kiedy jesteśmy zakochane. Te najbardziej popularne znajdziesz poniżej!

Żenujące rzeczy, które robi każda zakochana dziewczyna!

Planujesz przyszłość

Chyba każda zakochana dziewczyna łączyła swoje imię z JEGO nazwiskiem, bądź też planowała zaręczyny, a nawet imiona dzieci! Lepiej z tym skończ, bo jeśli dotąd nawet nie zamieniliście ze sobą słowa, to nie ma sensu planowaniu wspólnej drogi życia.

Stalkujesz go

Śledzisz ukochanego chociażby na mediach społecznościowych ? przeglądasz jego wszystkie zdjęcia i znajomych na Facebooku (szczególnie te damską część), czytasz komentarze, a może nawet wyszukujesz jego członków rodziny! To normalne, że chcemy wiedzieć o naszym obiekcie westchnień jak najwięcej, ale może wszystko w granicach normy normy?

Jesteś zazdrosna o jego znajomych

Od przyjaciółek i kolegów, aż do członków rodziny – wiadomo, że jesteśmy zazdrosne o osobę, która nam się podoba, jednak to nie ma sensu, bo to są bliskie mu osoby, a Ciebie być może nawet jeszcze nie zna?

Wpatrujesz się w jego zdjęcia

To… nie jest zbyt normalne, ale ten błąd popełnia wiele zakochanych dziewczyn. Jesteś nim zachwycona, ale tylko tracisz czas, wpatrując się godzinami w jego twarz.

Zachwycasz się jego zachowaniem

To urocze, jednak do pewnego momentu, bo to, że on się uśmiechnie lub zwyczajnie przywita jest zupełnie normalnym zachowaniem i nie należy tego zbyt mocno przeżywać.

Zastanawiasz się godzinami, co mu odpisać

Gdy on napisze do Ciebie „hej”, Ty dostajesz ataku paniki i nie masz pojęcia, co odpisać 🙂 Zastanawiasz się, czy napisać odpowiedź z emotką, czy bez, czy z wykrzyknikiem, czy może z kropką lub starasz się podjąć wybór między „hej”, albo „cześć”? Jeśli tak, to pocieszymy Cię: nie tylko Ty tak masz. Powinnaś się jednak uspokoić, w końcu on Cię nie pogryzie!

Za bardzo udajesz niedostępną

Fakt, tajemniczość kręci płeć przeciwną, ale bez przesady. Żaden chłopak nie ma ochoty czekać całego dnia, aż odpiszesz albo czekać na spotkanie z Tobą, które ciągle przekładasz, bo rzekomo nie masz czasu.

Zmieniasz się dla niego

To najbardziej żenujące zachowanie ze wszystkich – absolutnie nie zmieniaj się dla chłopaka, tylko bądź sobą! Nie będziesz na dłuższą metę szczęśliwa, jeśli będziesz udawać kogoś, kim nie jesteś.

Zdarza Ci się popełniać jakieś z tych zachowań? Jeśli tak, napisz nam które, w komentarzu!

Czytaj także: 8 najczęstszych błędów w związku

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj