Eliza. To kobieta o niespokojnym charakterze, impulsywna i aktywna. Nie powinno się jej ponaglać, jeśli chce się, by działała skutecznie. Nie należy jej zlecać wykonania kilku czynności jednocześnie, gdyż zagubi się w działaniu. Wszystko musi mieć poukładane i zaplanowane – najlepiej przez kogoś nadzorującego jej pracę. Chętnie angażuje się w działalność charytatywną i społeczną, wyróżniając się przy tym niespożytą energią. Eliza jest kobietą o dużej kulturze osobistej. Uwielbia teatr, muzykę poważną i dobrą literaturę. Ma duszę romantyczki. Często otacza się mężczyznami, którym imponuje jej tajemniczość i dystyngowany sposób bycia. Bywa jednak tak zagoniona, iż rezygnuje z rodziny.

Elwira. Elwira to spokojna, dzielna i wytrwała kobieta. Bardzo silna osobowość, stworzona do roli przywódcy. Niezastąpiona w momentach kryzysowych. Cieszy się autorytetem oraz uznaniem. Nie pozwala jednak sobą kierować ani rządzić. To dumna i zaborcza osoba. Jeśli wybucha lub okazuje nadmierną agresję, to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Nie warto sugerować jej, co ma robić, bo i tak postąpi po swojemu. Potrafi być despotyczna, niczym prawdziwa księżniczka, a jednocześnie chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Jest ekstrawertyczką bardzo ciekawą świata, chociaż nie bywa przesadnie towarzyska. To wierna i oddana przyjaciółka, sprawiedliwie oceniająca ludzi. Miłość jest dla niej bardzo ważna.

Elżbieta. To kobieta dystyngowana, elegancka i pełna klasy. Potrafi kierować ludźmi, w razie potrzeby wykazując wiele sprytu. Jest osobą pełną majestatu, a do tego pewną siebie indywidualistką, która nieczęsto dzieli się przemyśleniami i uczuciami. Pewnie kroczy obraną drogą i nie ulega wpływom. Lubi przebywać wśród ludzi inteligentnych i wykształconych, tworzących elitę kulturalną. W towarzystwie wywołuje wiele kontrowersji. Przyjaciół trzyma z reguły na dystans, ale jest im oddana i chętnie każdego wysłucha. Bywa jednak niedyskretna. Jedni dostrzegają w niej niedostępną piękność wzbudzającą namiętności, inni – krytykują za oziębłość i niedostępność.

Czytaj dalej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here