Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Sabina. Sabina nie ma najłatwiejszego charakteru, chociaż może być brana za wzór staranności i sumienności. Rzeczywistość wokół siebie postrzega bardzo subiektywnie i tak też ocenia ludzi. Nie ulega wpływom ani sugestiom. Jednak gdy coś idzie nie po jej myśli, zwija się w kłębek i wystawia kolce. Niebezpiecznie namawiać ją do zmiany jakiejkolwiek decyzji. Posiada niezachwianą pewność siebie i rzadko ufa ludziom. Chętnie udowodni swoją wartość innym. Do tego kocha zaszczyty i jest zdecydowanie materialistką. Nie do końca można też zaufać jej uwodzicielskiemu spojrzeniu i sympatycznym uśmiechom. Sabina bywa zdradliwa i złośliwa, a wyrządzonej sobie krzywdy nigdy nie zapomina. Kocha szczerze.

Salomea. To imię pochodzi z hebrajskiego, a znaczy pokój. Upowszechnione zostało dopiero przez rzymian. Niewiasta o tym imieniu jest osobą towarzyską, altruistyczną, lubiącą przebywać w towarzystwie, ceniącą rodzinę i dom. Jest energiczna, zaradna i gospodarna. Umie postępować dyplomatycznie, tak by sobie ludzi nie zrażać. Jest również elokwentna, ma poczucie humoru, toteż przez całe życie otaczana jest adoratorami i przyjaciółmi. Jej wrażliwość zarówno zjednuje przychylnych, jak i zraża. Jest przesadnie zazdrosna, lubi wygody, piękne i modne ubiory, wykwintne potrawy. Ceni kontakty z ludźmi obcymi, a szczególnie zagranicznymi.Posiada uzdolnienia lingwinistyczne. Ma skłonności do nauk ścisłych. Nie ucieka również od życia ascetycznego.

Sandra. Chętnie angażuje się w wielkie sprawy i nie umie długo usiedzieć w jednym miejscu. Zaradność i kreatywność stanowią gwarancję jej sukcesu. Bardzo zdeterminowana. Radzi sobie ze wszystkim, czego się podejmie, nie przejmując się niepowodzeniami. Pracuje tak długo, aż pokona przeszkody na drodze. Jest przy tym bardzo pewna siebie. Nie wywyższa się, za to z przyjemnością pomaga. Cieszy się opinią osoby sympatycznej i życzliwej. Mimo wrodzonego subiektywizmu trafnie ocenia ludzi oraz sytuacje. Często posługuje się ironią i posiada cięty język. Wobec swojej osoby narzuca otoczeniu dystans. Lubi nieraz zaszaleć, a życie z nią nie jest nudne. Pomaga przyjaciołom i docenia ich, o wrogach nie zapomina.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię