Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Zofia. Zofia jest zaradną, pracowitą i rozsądną kobietą. Do tego bardzo elokwentną i energiczną. Ma mnóstwo pomysłów i kocha szaleć. Wśród znajomych odgrywa zazwyczaj ważną rolę, często uchodząc za przywódcę grupy. Zofia bowiem mocno zaznacza swą obecność w świecie. Jest osobą wesołą i pełną pogody ducha. Chętnie też niesie pomoc, ale gdy ktoś ją o to poprosi. Dzięki swym cechom jest życzliwie traktowana przez otoczenie i cieszy się sympatią oraz szacunkiem wielu ludzi. Jest osobą godną naśladowania i stawiania za wzór. Poza tym jest kobietą intrygującą, subtelną i bardzo pociągającą. Potrafi siać zamęt i niepokój wśród mężczyzn. Często przy tym się zakochuje i pragnie dzielić z ukochanym każdą chwilę życia.

Zuzanna. Często szybciej działa, niż myśli. Dzięki czemu potrafi błyskawicznie pokonać napotkane przeszkody i odnaleźć najprostszą drogę prowadzącą do obranego celu. Niezwykle szybko reaguje na problemy i zmiany, jednakże dość często popada w dodatkowe kłopoty. Niestety gubi się w szczegółach i nie potrafi analizować powierzonych jej zadań. Nie cierpi rutyny i monotonii. Sprawia do tego wrażenie kłębka nerwów. Dość często przyjmuje groźną postawę. Jest jednak otwarta na innych i ma wielkie serce. To bardzo interesująca kobieta. Jest porywcza oraz impulsywna, ale do tego stopnia rozbrajająca i miła, iż z łatwością wybacza się jej większe wybuchy. Szuka uznania i pochwał. Jeśli kocha, to całą sobą.

Zyta. Zyta niczym tornado zdecydowanie gna do przodu. Każdego wciągnie w wir pracy. Sama też daje z siebie wszystko. Jest przy tym roztropną, inteligentną i bardzo praktyczną kobietą. Wkłada wiele pracy w sukces, dlatego silnie przeżywa porażki. Poczucie niespełnienia każe jej z nową energią podjąć jednak walkę. Nie toleruje ani u siebie, ani u innych bylejakości i wycofania. Została stworzona do akcji charytatywnych, niesienia pomocy i rozwiązywania problemów innych. Do siebie nie pozwala się za bardzo zbliżyć. Jest uparta i niezależna. Wierzy w idealną miłość i pragnie spełnienia w roli pani domu i matki.

Czytaj dalej:

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię