ideał dziewczyny według chłopców
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia kobiecych imion, rozpoczynających się na literę ,,Z” i ,,Ż”!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza Twoje imię? Czytaj dalej!

Znaczenia kobiecych imion na literę ,,Z” i ,,Ż”

Zofia

Zofia jest zaradną, pracowitą i rozsądną kobietą. Do tego bardzo elokwentną i energiczną. Ma mnóstwo pomysłów i kocha szaleć. Wśród znajomych odgrywa zazwyczaj ważną rolę, często uchodząc za przywódcę grupy. Zofia bowiem mocno zaznacza swą obecność w świecie. Jest osobą wesołą i pełną pogody ducha. Chętnie też niesie pomoc, ale gdy ktoś ją o to poprosi. Dzięki swym cechom jest życzliwie traktowana przez otoczenie i cieszy się sympatią oraz szacunkiem wielu ludzi. Jest osobą godną naśladowania i stawiania za wzór. Poza tym jest kobietą intrygującą, subtelną i bardzo pociągającą. Potrafi siać zamęt i niepokój wśród mężczyzn. Często przy tym się zakochuje i pragnie dzielić z ukochanym każdą chwilę życia.

Zuzanna

Często szybciej działa, niż myśli. Dzięki czemu potrafi błyskawicznie pokonać napotkane przeszkody i odnaleźć najprostszą drogę prowadzącą do obranego celu. Niezwykle szybko reaguje na problemy i zmiany, jednakże dość często popada w dodatkowe kłopoty. Niestety gubi się w szczegółach i nie potrafi analizować powierzonych jej zadań. Nie cierpi rutyny i monotonii. Sprawia do tego wrażenie kłębka nerwów. Dość często przyjmuje groźną postawę. Jest jednak otwarta na innych i ma wielkie serce. To bardzo interesująca kobieta. Jest porywcza oraz impulsywna, ale do tego stopnia rozbrajająca i miła, iż z łatwością wybacza się jej większe wybuchy. Szuka uznania i pochwał. Jeśli kocha, to całą sobą.

Zyta

Zyta niczym tornado zdecydowanie gna do przodu. Każdego wciągnie w wir pracy. Sama też daje z siebie wszystko. Jest przy tym roztropną, inteligentną i bardzo praktyczną kobietą. Wkłada wiele pracy w sukces, dlatego silnie przeżywa porażki. Poczucie niespełnienia każe jej z nową energią podjąć jednak walkę. Nie toleruje ani u siebie, ani u innych bylejakości i wycofania. Została stworzona do akcji charytatywnych, niesienia pomocy i rozwiązywania problemów innych. Do siebie nie pozwala się za bardzo zbliżyć. Jest uparta i niezależna. Wierzy w idealną miłość i pragnie spełnienia w roli pani domu i matki.

Żaklina

Osoba o tym imieniu jest energiczna, posiada zmysł organizatorski, umie wypracować sobie metody postępowania i pracy. Ta systematyka przysparza im sukcesów oraz przyjaciół. Ceni towarzystwo, szanuje rodzinę. Jest dobrym gospodarzem, miłym współmałżonkiem i świetnym rodzicem. Dba o edukację swoich dzieci, kształci je na wybitnych naukowców. Szanuje opinię innych wydawaną na temat swojej rodziny, dba by nie została utracona. Jest przy tym osobą inteligentną. kulturalną, dobrze ubierającą się. Są to ludzie żądni wiedzy, dlatego ciągle dokształcają się i poszerzają swoje horyzonty. Cenią wiedzę z zakresu medycyny. Są zdecydowanymi wrogami kłamstwa, oszustwa, złego stylu bycia. Szanują osoby przeciwnej płci, są wierni w małżeństwie. Dbają o dom.

Żaneta

Żaneta jest osobą energiczną, samodzielną, naładowaną twórczym niepokojem. Lubi ciągłe zmiany i wyzwania. Jest skłonna do ryzyka. Bardzo szybko uczy się nowych rzeczy i łatwo odnajduje się w każdej sytuacji. Posiada cechy idealnego lidera. Jest nieugięta, pracowita i przedsiębiorcza. Niestety często ulega słomianemu zapałowi, a swą odpowiedzialność dostosowuje do tego, co jest dla niej wygodne. Żaneta nie przejmuje się opiniami innych i żyje na własny sposób. Jest bardzo przebojowa, a nawet bojowa. Lubi olśniewać otoczenie, zdobywać pochwały i wzbudzać podziw. Wobec innych bywa z kolei bardzo krytyczna. Nie lubi mówić o swych uczuciach i przeżyciach, wobec czego niewielu dobrze ją zna.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia kobiecych imion na literę ,,I”

Źródło: Pinterest

Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskiehttp://www.imiona.com

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj