trening z przyjaciółką
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/528610075006474467

Zastanawiasz się, czy zacząć ćwiczyć razem ze swoją przyjaciółką? Sprawdź, czy to na pewno dobry pomysł!

Trening z najlepszą przyjaciółką – wydaje się, że to świetny pomysł, ale czy na pewno? O tym przekonasz się z naszego dzisiejszego wpisu!

Trening z przyjaciółką – za i przeciw

ZA. Trenowanie z przyjaciółką, to świetna okazja, żeby spędzić razem czas i połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu będziecie mogły jednocześnie ćwiczyć i plotkować, a czas spędzony na siłowni minie Wam szybciej.

PRZECIW. Jeśli jesteście w podobnej formie – wszystko gra. Gorzej, jeśli jedna z Was jest w lepszej kondycji. Nie dość, że ciężko będzie Wam razem ćwiczyć, to jeszcze w przypadku słabszej z Was mogą pojawić się kompleksy, a nawet całkowita rezygnacja z ćwiczeń.

ZA. Możecie się wzajemnie motywować – nawet jeśli jedna nie bardzo będzie miała ochotę wyjść z domu, zrobi to, choćby po to, żeby nie wystawiać drugiej do wiatru.

PRZECIW. Jeśli Twoja przyjaciółka jest z natury leniwa, może się okazać, że zamiast zmotywować Cię do treningów, przyczyni się do tego, że zupełnie z nich zrezygnujesz. Zanim zaproponujesz wspólne ćwiczenia, upewnij się, że obie jesteście równie mocno zmotywowane.

ZA. Możecie zaoszczędzić. Wiele siłowni robi promocje, aby przyciągnąć klientów i daje zniżki na karnety w zamian za przyprowadzenie drugiej osoby.

Polecamy: Napoje, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej

3 KOMENTARZE

  1. Hej :), świetny blog, myślę często nad założeniem bloga, ale nie wiem od czego zacząć. Jakie były twoje początki? Jak zaczynałaś i o czym pisałaś na początku? Przedstawiłaś się jakoś czy od razu dałaś jakiś post?
    Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj