Sara. Sara stroni od tłumu i łatwo się płoszy, wiele dla niej znaczą doborowi przyjaciele. Jest dostojna, wyniosła, pełna wdzięku, a przy tym trochę dzika i zamknięta w sobie. Wbrew pozorom to bardzo niezależna kobieta, która potrafi pokonać największe życiowe trudności. Niezależnie czy wybierze karierę, czy poświęci się rodzinie – jest skazana na sukces. Działa precyzyjnie, cierpliwie i z poszanowaniem przyjętych zobowiązań. We wszystko wkłada duszę, ale nie uzewnętrznia uczuć. Chce być rozumiana bez słów i słów tych nie nadużywa. Trzeba ją bardzo dobrze poznać, aby wiedzieć, jak jej nie zranić. Jest niezwykle wrażliwa i silnie przeżywa zranienia, co skrzętnie ukrywa pod płaszczykiem obojętności oraz chłodu.

Sławomira. Imię słowiańskie, oznaczające osobę, która jest sławna dzięki pokojowi. Osoba ta jest człowiekiem żadna władzy, sceptycznie nastawiona do współpracowników, udającym, że jest zapracowana i zajęta. P osiada wielki umysł, który zdolny jest do przeprowadzenia analizy wszystkich zjawisk życiowych i oceny ludzi. Jest psychologiem, dlatego potrafi dobierać metody pracy do zestawów typów ludzkich. Nie posiada zbyt dużego temperamentu, jest mało towarzyski, lubi by ją ceniono i wywyższano. Nie ma za grosz poczucia humoru, nie znosi krytyki pod swoim adresem. Jest dobrym przywódcą swej rodziny. Nie uznaje zmienności w małżeństwie, dobrze wychowuje własne dzieci. Może być pedagogiem.

Sonia. Ze spokojem podąża swoją drogą, którą zna od dnia narodzin. Jest wyjątkowo pewna siebie i wszystko idzie po jej myśli. Opanowana na co dzień może łatwo wybuchnąć, kiedyś ktoś spróbuje jej przeszkodzić. Nie zmienia swych decyzji, nie ulega namowom. Musi wierzyć w korzystność zmian. To zdeterminowana rewolucjonistka angażująca się w każde działanie całą sobą. Doskonale dogaduje się z ludźmi, ponieważ ich rozumie. Wszystkie drzwi stoją przed nią otworem. Jest sympatyczna, życzliwa, pomocna. Bez problemu podbija ludzkie serca. Darzy jednak silnym i despotycznym uczuciem. Sama o sobie decyduje.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię