Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Jacek. Jacek to ekstrawertyk, dla którego bardzo liczy się świat zewnętrzny. Jest szczęśliwy, gdy przebywa pośród ludzi, którym imponuje. Musi błyszczeć i wieść prym, dlatego bardzo łatwo przystosowuje się do otoczenia. Nie daje się jednak przekonać do czyichś poglądów i pomysłów, przynajmniej nie od razu, gdyż po przemyśleniu argumentów nieraz w duchu się z nimi zgadza. Słowa pokory rzadko przechodzą mu przez gardło, a do błędów nigdy się nie przyznaje, za to porażki pobudzają go do zdwojenia wysiłków. Kiedy wbije sobie coś do głowy, trudno go od tego odwieść. Często jest duszą towarzystwa. To dobry towarzysz zabaw i rozmów, ale niezbyt dobry przyjaciel. Ma silną potrzebę miłości i ceni życie rodzinne.

Jakub. Jest mężczyzną ruchliwym i próbuje zawojować cały świat. Lubi uczestniczyć w życiu innych – wszystko wiedzieć, doradzać, wybierać, aż do przejęcia sterów. Do pełni szczęścia musi bowiem czuć się potrzebny i przydatny. Posiada dar szybkiej i wnikliwej analizy napotkanego problemu. Niestety bardzo subiektywnie ocenia rzeczywistość. Jego słabym punktem jest egoizm. Jakub jest mimo to pogodnym człowiekiem, o dużej kulturze osobistej. Brzydzi się kłamstwem i oszustwem. Nie stanowi jednak dobrego materiału na przyjaciela. Szybko mu się nudzi oglądanie tych samych twarzy – kocha zmiany, podróże i wystawne życie. Nie jest idealnym partnerem, ale ceni sobie życie rodzinne i swoją wybrankę.

Jan. Jan jest sprawiedliwy i pracowity. Szanuje obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi. Charakteryzuje go wyjątkowa inteligencja. Potrafi robić dziesięć rzeczy naraz, i to robić dobrze. Jest zarazem obiektywny i subiektywny, pełny pewności siebie i względnej nieśmiałości. Przez swój upór często sprzeciwia się, gdy proponuje mu się coś nowego. Po prostu od początku wydaje mu się, że zna najlepszy sposób postępowania. Trudno go przekonać zwłaszcza, że często ma rację. Jan jest doskonałym organizatorem, ale ma jedną wadę: chce wszystko robić sam. Wobec wszystkich jest hojny i szczery, ale wydaje się zanadto inteligentnym, aby być w pełni ludzkim. Czasem ciężko z nim wytrzymać. W miłości wierny i oddany.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

    • Jonas (czyli po polsku Jonasz) – Człowiek noszący to imię jest bardzo dowcipny, dzięki czemu ludzie zawsze chcą z nim przestawać, a szczególnie szukają jego towarzystwa wówczas, gdy mają jakiś problem i chcą uciec od niego myślami. Wyróżnia się swoją kreatywnością, gdyż z każdej sytuacji potrafi znaleźć najlepsze wyjście i w jego głowie aż roi się od rozmaitych pomysłów, przy czym wszystkie są dobre i warte wcielenia ich w życie. Jest bardzo bystry i inteligenty i nie tylko umie to okazać swojemu otoczeniu, ale też zrobić z tych cech doskonały użytek, podobnie jak ze wszystkich swoich zdolności i umiejętności – żadnej z nich nie marnuje, ale wszystkie stara się jak najbardziej rozwijać i spożytkować w najlepszy dla siebie i dla innych sposób.

      Ma wszelkie szanse na zdobycie dogodnej dla niego pozycji życiowej, na której zdobyciu tak bardzo mu zależy, co da mu również możliwość życia na bardzo wysokim poziomie, a jest to dla niego nie mniej ważne.

      Mimo iż w swym otoczeniu Jonasz uchodzi za człowieka luźno podchodzącego do kwestii uczuciowych, tak naprawdę marzy o założeniu, ciepłej, bezpiecznej przystani, w której mógłby odpoczywać z bliskimi po codziennych walkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here