Dziewczyny to kochają – chłopacy nienawidzą. Sprawdź 10 trendów, których powinnaś unikać jeśli chcesz się spodobać facetom.

10 dziewczęcych trendów

1. Baskinka – tak, my też ją kochamy. Jednak chłopakom kojarzy się ona z ubraniami dla kobiet w ciąży, co więcej większość z nich doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ten kawałek materiału służy nam do zamaskowania niedoskonałości oraz modelowania sylwetki w celu optycznego stworzenia krągłości. Niestety, zostałyśmy przejrzane.

***

10 dziewczęcych trendów

2. Buty emu – uwielbiamy je za wygodę i ciepło, jednak dla chłopaków są one kompletnie aseksualne. Zgadzacie się z tym? Przede wszystkim pamiętajmy, żeby dbać o nasze buty!

***

10 dziewczęcych trendów

3. Zbyt dużo neonu – we wszystkim należy mieć umiar, dlatego wybierając odblaskowe kolory postaw na jeden ciuch w tym kolorze, przy stonowanej reszcie. W zbyt wielu kolorach będziesz wyglądać dziecinnie i po prostu śmiesznie.

***

4. Oversize`owe torebki – według facetów wyglądają one nieproporcjonalnie w stosunku do drobnej, kobiecej figury. My jednak kompletnie tego nie rozumiemy – w końcu torebka to rzecz święta i im więcej pomieści, tym lepiej 🙂

Czytaj dalej:

5 KOMENTARZE

  1. Przepraszam, ale “zbyt wysokie szpilki” jest bardzo mocnym stwierdzeniem. Dla mojego wzrostu (184) jeżeli kobieta mając 168/164 (założy 10 cm szpilki) wygląda wręcz idealnie. Więc nad tym punktem zastanowiłbym się ponownie.

  2. Mój chłopak lubi jak noszę spodenki z wysokim stanem i nie ma nic przeciwko, jeszcze jak je spuszczam na dół bo mam wrażenie że mi cały tylek widać to on mi je podciągania do góry bo mówi że wkoncu są z wysokim stanem i że tak lepiej 😀 Pozdrawiam, niektóre rzeczy są absurdalne 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here