Chciałabyś, aby Twój związek był trwały? Oto kilka magicznych słów, które pomogą Ci go wzmocnić oraz zbudować milszą atmosferę!

Przede wszystkim o trwałości związku decyduje szczerość oraz wzajemne zaufanie. Powinniście odnosić się do siebie z szacunkiem . Poniżej przeczytasz o dziesięciu magicznych słowach , których powinnaś często używać w rozmowach ze swoim ukochanym.

1. ?Proszę?

Kiedy zwracasz się do niego z prośbą o wyniesienie śmieci, kupienia lub podania Ci czegoś, staraj się zawsze dodawać to słowo. Ta drobna zmiana sprawi, że prośba będzie faktycznie brzmiała jak prośba, a nie jak polecenie. On także poczuje się lepiej, wiedząc że szanujesz go i nie traktujesz z góry.

2. ?Dziękuję?

Kolejne słowo, które czyni cuda. Nigdy nie zapominaj o podziękowaniu nawet za drobnostki, których nie wymagałaś. Każdy lubi być doceniany. Twój chłopak z pewnością ucieszy się, jeśli usłyszy od Ciebie ?dziękuję” i obdaruje Cię za to szczerym uśmiechem 🙂

3. ?Przepraszam?

3/3 słowo ze ścisłej podstawy. Nie zakładaj, że on wie o tym, że jest Ci przykro. Powinnaś o tym powiedzieć głośno. Przepraszanie to nie wstyd, ale oznaka, że jesteś dojrzała emocjonalnie i potrafisz zrozumieć, gdzie popełniłaś błąd.

4. ?Wybaczam Ci?

Jeśli Twój chłopak za coś Cię przeprasza, uświadom go, że mu przebaczyłaś. Nie każ mu się domyślać. To sprawi, że będzie czuł się niekomfortowo. Co więcej, przez kilka następnych dni może sprawdzać, czy na pewno mu wybaczyłaś, a to może być dla Ciebie irytujące.

5. ?MY?

Chcesz tworzyć zgrany związek? Powinnaś traktować siebie oraz swoją drugą połowę jako drużynę. Jeśli macie coś wspólnego, nieważne czy to przedmioty, plany czy przyjaciele mów o nich nie ?moje” lecz ?nasze”.

Czytaj dalej:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here