Źródło: Pinterest

Zanim zrobisz jakiś psikus swojemu chłopakowi, zastanów się, czy aby na pewno nie przesadzisz i nie zdenerwujesz go tym żartem. W tym wpisie podpowiemy Ci, które pomysły są nietrafione.

W Internecie roi się od filmików, w których dziewczyny robią żarty swoim chłopakom. Niektóre z nich bywają dość kontrowersyjne i mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje. Może dla Ciebie to śmiech i zabawa, ale drugiej połówce niekoniecznie będzie miło. Wiele takich pranków może rozzłościć partnera, pogorszyć Wasze relacje, a nawet doprowadzić do kłótni, dlatego zanim coś zrobisz, dokładnie przeanalizuj sytuację i postaw się w roli swojej drugiej połówki: jak Ty poczułabyś się na jego miejscu?

Aby nieco pomóc Ci w podjęciu decyzji, czy dany prank nie będzie niekomfortowy dla chłopaka, przygotowałyśmy listę 10 pranków, których lepiej nie próbować na swoim chłopaku.

#1. Udawanie zerwania (np. poprzez wiadomość)

Nie powinnaś udawać zerwania i sprawdzać w ten sposób, jak zachowa się Twój chłopak. Jest to naprawdę niemiła sytuacja, a on się może załamać i wcale nie będzie mu do śmiechu.

#2. Udawanie złego samopoczucia (np. omdlenie na oczach chłopaka)

Planujesz specjalnie zemdleć na oczach chłopaka? Raczej zrezygnuj z tego pomysłu. On nie tylko się wystraszy, ale z pewnością będzie później na Ciebie zły. Nie udawaj również innych, poważniejszych dolegliwości. A co jeśli w panice zadzwoni po karetkę, a Ty potem będziesz musiała się tłumaczyć?

#3. Prank, że jesteś w ciąży (np. pokazanie fałszywego testu ciążowego)

Informacja o nieplanowanej ciąży, szczególnie w młodym wieku, to dla wszystkich ogromny szok. Kiedy chłopak usłyszy taką wiadomość, momentalnie może poczuć jak jego świat się wali. Z jednej strony będzie się cieszył, ale z pewnością poczuje także, że to się stało zbyt szybko. Przez taki żart nabawi się niepotrzebnego stresu. Pomyśl również jak on się poczuje, gdy mu powiesz, że to tylko żart?

#4. Udawanie, że stało się coś złego

Dzwonisz do niego, wracając wieczorem do domu i mówisz, że ktoś Cię śledzi, że chce Cię porwać lub udajesz, że ktoś Cię okradł? Chłopak będzie gotowy zostawić wszystko i przyjechać do Ciebie jak najszybciej, prawdopodobnie będzie też przerażony, a Ty mu potem powiesz, że to żart? Nie jest to ani śmieszne, ani miłe, a wręcz nieodpowiedzialne zachowanie, ponieważ narażasz tym swojego chłopaka na niebezpieczeństwo.

#5. Udawanie, że go zdradziłaś (np. pokazując samodzielnie narysowaną malinkę)

Chłopak z pewnością będzie zawiedziony, bo przecież Ci ufa. Będzie się zastanawiał co z tym zrobić, a Twój płacz i przeprosiny postawią go w trudnej sytuacji. Kompletnie nie będzie wiedział co powinien zrobić, co dodatkowo przysporzy mu stresu.

#6. Śmierć bliskiej osoby

Chcesz zobaczyć jak bardzo Twój chłopak wspierałby Cię w niefajnej sytuacji? Zamiast taką udawać, lepiej poczekaj, aż naprawdę coś się stanie. Nigdy nie powinno się żartować ze śmierci innej osoby, gdyż może ona przyjść w każdej chwili, a najczęściej jest ona bardzo bolesnym przeżyciem.

#7. Celowe wywoływanie zazdrości

Nie wywołuj zazdrości w swoim chłopaku, gdyż może to zniszczyć Waszą relację. Pamiętaj, że on Ci ufa, więc oglądanie Ciebie flirtującej z innym może mu się nie spodobać. Ponadto Twój chłopak może Ci nie uwierzyć, że był to jedynie niewinny żart.

#8. Przebicie opony w samochodzie

Choć dla wielu osób takie zachowanie byłoby nie do pomyślenia, to są również i tacy, którzy lubią robić sobie wredne żarty. Wszystko ma jednak swoje granice. Przebicie opony w samochodzie może uniemożliwić Twojemu chłopakowi przemieszczenie się w momencie, kiedy coś się stanie. Miej to na uwadze.

#9. Zostawianie mokrej podłogi

Niby nic takiego. Myślisz sobie, że pośmiejesz się kiedy chłopak upadnie, jednak musisz być ostrożna. Nie zawsze takie rzeczy kończą się tylko bolącymi pośladkami: chłopak może uderzyć się w głowę lub coś sobie złamać.

#10. Serwowanie ohydnego jedzenia (np. zamiana składników)

W niektórych przypadkach może to być naprawdę obrzydliwe, a na dodatek Twój chłopak może nabawić się niestrawności? Nie ma w tym nic fajnego.

Staraj się uważać na to co robisz, abyś swoim postępowaniem nie wyrządziła nikomu szkody. Zawsze możesz dosypać soli do herbaty czy obudzić chłopaka rano odgłosem maszynki – w takich wypadkach nikomu nic się nie stanie, choć nie każdego może to śmieszyć.

Czytaj także: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz #3
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj