Źródło: Pinterest

Mamy dla Was zestawienie najczęstszych typów dziewczyn, za którymi chłopcy, delikatnie mówiąc, nie przepadają. Jesteś na tej liście?

10 typów dziewczyn, których chłopcy nie lubią

#1. Wielka feministka 

Uważa, że jest samowystarczalna i do niczego nie jest jej potrzebny facet, ale jeśli ten nie zaoferuje jej pomocy to nazywa go dupkiem. Niby feminizm to równouprawnienie, ona jednak z wielkim przekonaniem mówi o wyższości płci żeńskiej nad męską.

#2. Księżniczka

Musi mieć wszystko czego chce i kiedy tego chce. Swojego chłopaka traktuje jak podwładnego, do spełniania zachcianek. Często jest nie zadowolona i uważa, ze należy jej się wszystko co najlepsze. Jest zapatrzoną w siebie egoistką.

#3. Ofiara losu

To dziewczyna wiecznie użalająca się nad sobą i płacząca z byle powodu. Twierdzi, ze jej życie jest do niczego, nic jej się nie udaje i ogólnie ma najgorzej. Jest także ogromnie niezadowolona ze swojego wyglądu, wagi, wzrostu, choć zazwyczaj wcale nie ma powodów do narzekań.

#4. ,,Żulica”

Przeklina, pije, pali. Jej życie to imprezy, wagary, znajomi, niebezpieczne akcje. Myśli, że tym wszystkim imponuje chłopakom, ale niestety grubo się myli.

#5. Tapeciara

Ma na swojej twarzy więcej tapety, niż On na ścianie. Jej życie to kosmetyki, moda, makijaż i może o tym rozmawiać cały dzień. Okej, może to być jej hobby, ale niestety rzadko kiedy, ciekawi to płeć przeciwną.

#6. Zaniedbana

Kompletnie nie przejmuje się wyglądem, jest zaniedbana, zarośnięta, często z tłustymi włosami i nieświeżym oddechem. Ubiór także jest jej kompletnie obojętny, nie ma swojego stylu, zakłada pierwszą lepszą rzecz.

#7. Plotkara

Nie można jej zaufać. Gdy jej coś powiesz, masz pewność, ze nie zostanie to między Wami i dowie się o tym co najmniej pół szkoły.

#8. Płaczka

Zachowuje się jak małe dziecko, płacze z byle powodu. Zazwyczaj wyolbrzymia sytuacje, by pokazać, że jest pokrzywdzona.

#9. Nudziara 

Nie ma pasji, ani zainteresowań. Brak jej powodzenia u chłopców, głównie przez brak tematów do rozmów.

#10. Narzucająca się

Mimo, że chłopak nie ma ochoty z nią rozmawiać, ta nie poddaje się i dzień w dzień pisze, zaczepia oraz zostawia komentarze, mimo, że druga strona daje widoczne znaki, że nie jest zainteresowana.

Czytaj także: Wszystko co musisz wiedzieć o antykoncepcji

10 typów dziewczyn
Favim

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj