Źródło: Pinterest

Mamy dla Was zestawienie najczęstszych typów dziewczyn, za którymi chłopcy, delikatnie mówiąc, nie przepadają. Jesteś na tej liście?

#1 Wielka feministka 

Uważa, że jest samowystarczalna i do niczego nie jest jej potrzebny facet, ale jeśli ten nie zaoferuje jej pomocy to nazywa go dupkiem. Niby feminizm to równouprawnienie, ona jednak z wielkim przekonaniem mówi o wyższości płci żeńskiej nad męską.

#2 Księżniczka

Musi mieć wszystko czego chce i kiedy tego chce. Swojego chłopaka traktuje jak podwładnego, do spełniania zachcianek. Często jest nie zadowolona i uważa, ze należy jej się wszystko co najlepsze. Jest zapatrzoną w siebie egoistką.

#3 Ofiara losu

To dziewczyna wiecznie użalająca się nad sobą i płacząca z byle powodu. Twierdzi, ze jej życie jest do niczego, nic jej się nie udaje i ogólnie ma najgorzej. Jest także ogromnie niezadowolona ze swojego wyglądu, wagi, wzrostu, choć zazwyczaj wcale nie ma powodów do narzekań.

#4 Damski żul

Przeklina, pije, pali. Jej życie to imprezy, wagary, znajomi, niebezpieczne akcje. Myśli, że tym wszystkim imponuje chłopakom, ale niestety grubo się myli.

#5 Tapeciara

Ma na swojej twarzy więcej tapety, niż On na ścianie. Jej życie to kosmetyki, moda, makijaż i może o tym rozmawiać cały dzień. Okej, może to być jej hobby, ale niestety rzadko kiedy, ciekawi to płeć przeciwną.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here