Poznaj 12 tipów, dzięki którym będziesz jeszcze lepszą dziewczyną dla swojego chłopaka.

12 tipów na bycie lepszą dziewczyną

#1. Zadbaj o swój wygląd

Idealna dziewczyna, zawsze chce wyglądać świetnie, żeby podobać się swojemu chłopakowi. Będą dłuższy czas w związku, często zaczynamy się zaniedbywać. To błąd!

#2. Naucz się panować nad złością

My, dziewczyny, często winą za nasze humorki obarczamy hormony. Problem w tym, że hormony buzują nam tydzień przed, w trakcie oraz tydzień po okresie. Jaki z tego wniosek? Jesteśmy miłe tylko przez 7 dni w miesiącu. Oczywiście zakochany chłopak jest w stanie wiele wybaczyć, ale lepiej po prostu trochę się postarać i nauczyć panować nad sobą.

Czytaj także: Jak opanować złość?

#3. Nie dawaj mu powodów do zazdrości

Odrobina zazdrości może dodać pikanterii związkowi, ale jej nadmiar nie jest wskazany. Idealne dziewczyny nie testują w ten sposób swoich partnerów.

#4. Gotuj dla niego

To nie ściema, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek 🙂 Idealna dziewczyna wie, co lubi jeść jej facet i często go rozpieszcza.

12 tipów na bycie lepszą dziewczyną

#5. Zaprzyjaźnij się z jego kolegami

Albo chociaż spróbuj ich zaakceptować. Najgorsze co możesz zrobić, to kazać mu wybierać (no, chyba że jego koledzy sprowadzają go na złą drogę). Idealna dziewczyna nie ogranicza swojemu ukochanemu spotkań z kolegami. Za to idealny chłopak i tak najbardziej na świecie lubi towarzystwo swojej wybranki serca.

#6. Komplementuj go

Myślisz, że oni nie lubią słuchać miłych rzeczy na swój temat? To błąd! Pochwal jego umiejętności albo sylwetkę, a z pewnością będzie w siódmym niebie.

#7. Zaskakuj go

Od czasu do czasu zrób mu jakąś niespodziankę, a z pewnością odwdzięczy Ci się tym samym.

#8. Daj mu wolną przestrzeń

Nie za dużo oczywiście 🙂 Facet nie powinien czuć się jak pies na łańcuchu. Pokaż, że mu ufasz! Poza tym, jeśli czasem za sobą zatęsknicie, to tylko wyjdzie Wam na dobre.

12 tipów na bycie lepszą dziewczyną

#9. Bądź lepsza niż jego ex

Jeśli jesteś jego pierwszą dziewczyną, to masz sprawę ułatwioną. Tak czy inaczej, postaraj się być taka, aby on nigdy nie zastanawiał się, jak by mu było z inną.

#10. Nie obrażaj się bez powodu

To jest to, czego chłopcy nienawidzą. Nie bądź taka.

#11. Nie każ mu się domyślać

On się na 99% NIE domyśli, bo to facet. Uwierz, że szkoda na to czasu, a zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa.

#12. Śmiej się z jego żartów

Nawet jeśli uważasz, że są głupie. Chłopcy uwielbiają dziewczyny z poczuciem humoru, a Twój śmiech dodatkowo połechta jego ego.

Źródło zdjęć: Pexels | http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Emm hej mam problem z chłopakiem ktory im sie podoba, zncazy chodzi mi o to ze zyjemy w siweicie rzdazonym prze facebook snpaa i instagrama. I mam wrazenie ze mu sie podobam ale wszystkie posty dotyczace temtwo czy ja mu sie poobam dotycza starmomdnego sposobu poznawania chłocpcow i nie ma sie za bardzo do kogo zwrocic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here