Źródło: Pinterest

Poznaj 12 przydatnych wskazówek, dzięki którym staniesz się jeszcze lepszą dziewczyną dla swojego chłopaka.

W związku każde z partnerów powinno starać się równie mocno. Jeżeli czujesz, że Twój chłopak angażuje się bardziej i zastanawiasz się, co Ty możesz w tej sytuacji zrobić, to ten wpis jest dla Ciebie!

12 tipów na bycie lepszą dziewczyną

1. Zadbaj o swój wygląd

Idealna dziewczyna zawsze chce wyglądać świetnie, aby podobać się swojemu chłopakowi. Będąc dłuższy czas w związku, często zaczynamy się zaniedbywać. To duży błąd! Warto starać się dobrze wyglądać każdego dnia, szczególnie jeśli partner także dba o siebie.

2. Naucz się panować nad złością

My, dziewczyny, często winą za nasze humorki obarczamy hormony. Problem w tym, że hormony buzują nam w trakcie okresu, ale również tydzień przed i tydzień po. Jaki z tego wniosek? Jesteśmy miłe tylko przez 7 dni w miesiącu! Oczywiście zakochany chłopak jest w stanie wiele wybaczyć, ale lepiej po prostu trochę się postarać i nauczyć panować nad sobą.

3. Nie dawaj mu powodów do zazdrości

Odrobina zazdrości może nieco ożywić związek, ale jej nadmiar zdecydowanie nie jest wskazany. Idealne dziewczyny nie traktują w ten sposób swoich partnerów, bo widzą, że mogą ich w ten sposób zranić.

4. Gotuj dla niego

Droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek 🙂 Idealna dziewczyna wie, co lubi jeść jej facet i stara się go rozpieszczać jak najczęściej. W zamian za to, idealny chłopak powinien oczywiście pozmywać naczynia 🙂

5. Zaprzyjaźnij się z jego kolegami

Albo chociaż spróbuj ich zaakceptować. Najgorsze co możesz zrobić, to kazać mu wybierać (no, chyba że jego koledzy sprowadzają go na złą drogę). Idealna dziewczyna nie ogranicza swojemu ukochanemu spotkań z kolegami. Za to idealny chłopak i tak najbardziej na świecie lubi towarzystwo swojej wybranki serca.

6. Komplementuj go

Myślisz, że chłopcy nie lubią słuchać miłych rzeczy na swój temat? Nic bardziej mylnego! Pochwal jego umiejętności albo sylwetkę, a z pewnością będzie w siódmym niebie.

7. Zaskakuj go

Od czasu do czasu zrób mu jakąś niespodziankę, a z dużym prawdopodobieństwem odwdzięczy Ci się tym samym. To nie musi być nic wielkiego, ważne żeby po prostu sprawić mu radość.

8. Daj mu wolną przestrzeń

Byle nie za dużo, oczywiście 🙂 Facet nie powinien czuć się jak pies na łańcuchu. Pokaż, że mu ufasz! Poza tym, jeśli czasem za sobą zatęsknicie, to tylko wyjdzie Wam na dobre.

9. Bądź lepsza niż jego była

Jeśli jesteś jego pierwszą dziewczyną, to masz sprawę ułatwioną. Tak czy inaczej, postaraj się być taka, aby on nigdy nie zastanawiał się, jak by mu było z inną.

10. Nie obrażaj się bez powodu

To jest to, czego chłopcy nienawidzą. Nie bądź taka. Jeśli coś Ci przeszkadza lub Cię denerwuje, to po prostu mu o tym powiedz.

11. Nie każ mu się domyślać

Jest niemal pewne, że on się NIE domyśli. W końcu to facet. Uwierz, że szkoda tracić czas na czekanie, a zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa.

12. Śmiej się z jego żartów

Nawet, jeśli uważasz, że są głupie. Chłopcy uwielbiają dziewczyny z poczuciem humoru, a Twój śmiech dodatkowo połechta jego ego. Sprawisz mu tym ogromną radość.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

  1. Emm hej mam problem z chłopakiem ktory im sie podoba, zncazy chodzi mi o to ze zyjemy w siweicie rzdazonym prze facebook snpaa i instagrama. I mam wrazenie ze mu sie podobam ale wszystkie posty dotyczace temtwo czy ja mu sie poobam dotycza starmomdnego sposobu poznawania chłocpcow i nie ma sie za bardzo do kogo zwrocic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj