Poznaj 12 tipów, dzięki którym będziesz jeszcze lepszą dziewczyną, dla swojego chłopaka.

#1. Zadbaj o swój wygląd. Idealna dziewczyna, zawsze chce wyglądać świetnie, żeby podobać się swojemu chłopakowi. Będą dłuższy czas w związku, często zaczynamy się zaniedbywać. To błąd!

#2. Naucz się panować nad złością. My, dziewczyny, często winą za nasze humorki obarczamy hormony. Problem w tym, że hormony buzują nam tydzień przed, w trakcie oraz tydzień po okresie. Jaki z tego wniosek? Jesteśmy miłe tylko przez 7 dni w miesiącu. Oczywiście zakochany chłopak jest w stanie wiele wybaczyć, ale lepiej po prostu trochę się postarać i nauczyć panować nad sobą.

Czytaj także: Jak opanować złość?

#3. Nie dawaj mu powodów do zazdrości. Odrobina zazdrości może dodać pikanterii związkowi, ale jej nadmiar nie jest wskazany. Idealne dziewczyny nie testują w ten sposób swoich partnerów.

#4. Gotuj dla niego. To nie ściema, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek 🙂 Idealna dziewczyna wie, co lubi jeść jej facet i często go rozpieszcza.

Czytaj dalej:

3 KOMENTARZE

  1. Emm hej mam problem z chłopakiem ktory im sie podoba, zncazy chodzi mi o to ze zyjemy w siweicie rzdazonym prze facebook snpaa i instagrama. I mam wrazenie ze mu sie podobam ale wszystkie posty dotyczace temtwo czy ja mu sie poobam dotycza starmomdnego sposobu poznawania chłocpcow i nie ma sie za bardzo do kogo zwrocic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here