3 metody podrywu
Źródło: https://stayclosetravelfar.com/

Chcesz poderwać chłopaka, ale nie wiesz jak to zrobić? W tym wpisie znajdziesz 3 skuteczne metody podrywu, które Ci w tym pomogą.

Wiele osób czuje się niepewnie w kontaktach z płcią przeciwną, dlatego już na samą myśl o konfrontacji zaczynają się stresować. Prędzej rezygnują z podjęcia jakiejkolwiek próby, niż kogoś poderwą. Dziewczyny są tutaj na straconej pozycji, bo nadal wiele osób uważa, że to chłopak powinien zrobić pierwszy krok. Takie przeświadczenie może jeszcze bardziej zwiększyć presję i zniechęcić do działania. Poniżej przedstawiamy 3 metody podrywu, które możesz wykorzystać bez obaw, że się skompromitujesz.

3 metody podrywu, które (prawie) zawsze działają

#1. Podryw na bycie sobą

Tak, dobrze przeczytałaś. Chodzi po prostu o to, abyś podczas podrywania chłopaka nie udawała kogoś innego. Nie próbuj zmieniać swojego wyglądu, ani zachowania, bo wydaje Ci się, że dzięki temu masz większe szanse. Chłopak ma Cię polubić za to, jaka jesteś, a nie za to kim starasz się być. Twoje prawdziwe ?ja” i tak się kiedyś ujawni, dlatego bycie sobą to najskuteczniejsza metoda na podryw.

#2. Podryw na czułe słówka

A dokładniej… podryw na komplementy! Chłopcy również lubią słyszeć miłe rzeczy na swój temat. To łechta ich ego i sprawia, że czują docenieni. Oczywiście najważniejsza jest tutaj szczerość – nie ma co na siłę doszukiwać się jakiś pozytywnych cech i wspominać o nich tylko po to, aby chłopakowi było miło. Jeśli zostaniemy zdemaskowane, podryw się nie uda.

#3. Podryw na słuchacza

Większość chłopców uwielbia opowiadać o sobie, dlatego podryw na słuchacza sprawdzi się w ich przypadku. Zasada jest bardzo prosta – zadaj mu pytanie i po prostu słuchaj! Ważne, żebyś była zainteresowana jego opowieścią i umiała to okazać.


Zakochałaś się w chłopaku, który nie zwraca na Ciebie uwagi? A może wpadł Ci w oko nieśmiały typ i masz dosyć czekania aż zrobi pierwszy krok? Pobierz nasz poradnik, w którym znajdziesz aż 10 konkretnych sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń


Czytaj także: 8 zasad udanego związku

3 metody podrywu
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/555420566543022448/ (https://stayclosetravelfar.com/)

Zdjęcie główne pochodzi ze strony: https://stayclosetravelfar.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj