Źródło: Pinterest

Zakochałaś się w kimś i zastanawiasz się, czy powinnaś wyznać mu miłość? W tym wpisie znajdziesz 3 powody, dla których powinnaś to zrobić!

Przyspieszone bicie serca i oddech, motyle w brzuchu, pot na dłoniach, to tylko niektóre z objawów, które towarzyszą nam w stanie zakochania. Najczęściej na widok ukochanej osoby jesteśmy jednocześnie szczęśliwe i wpadamy w panikę. Strach przed odrzucenie paraliżuje nas i nie pozwala zrobić tego pierwszego kroku. Dzisiaj przedstawiamy Ci 3 powody, dla których powinnaś odważyć się i wyznać mu miłość – oto one.

3 powody, dla których powinnaś wyznać mu miłość

#1. Przed Tobą wakacje, więc po pierwsze przez kolejne dwa miesiące nie będziesz miała okazji tego zrobić, a po drugie w razie niepowodzenia będziesz miała dużo czasu, żeby się z niego ,,wyleczyć”. 8 tygodni to Twoja szansa, żeby dobrze go poznać i przeżyć z nim wspaniały czas lub o nim zapomnieć i może nawet poznać kogoś nowego? Do odważnych świat należy!

#2. Możesz założyć piękną sukienkę lub dziewczęcą spódniczkę, zrobić delikatne loki i po prostu zwalić go z nóg swoim olśniewającym wyglądem. Zimą trudniej jest to zrobić, ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś olśniła go romantycznym lookiem. Nie zapomnij też o uśmiechu, bo on ma ogromną moc!

#3. To może być Twoja ostatnia szansa. Jeśli tego nie zrobisz teraz, to po wakacjach może się okazać, że on kogoś poznał. Jak będziesz się wtedy czuć ze świadomością, że zmarnowałaś swoją szansę? Oczywiście może się okazać, że się nie uda, bo przecież ryzyko jest zawsze, ale dzięki temu nie będziesz przez dwa miesiące tęsknić i marzyć o tym, że pewnego dnia będziecie razem. Pewnie będzie bolało, ale to i tak lepsze, niż okłamywanie się. Warto jednak czasem być optymistką, bo przecież masz 50% szans na sukces! Nie musisz od razu mówić mu, że go kochasz. Wystarczy, że zaprosisz go na lody albo mrożoną lemoniadę 🙂

Wiemy, że wyznanie miłości to nie taka prosta sprawa, ale kiedy jak nie teraz? W razie porażki, za 2 miesiące to już nie będzie miało żadnego znaczenia, a możesz przecież zyskać bardzo wiele! Perspektywa całych wakacji spędzonych z ukochanym powinna być dla Ciebie bardzo kusząca 🙂

wyznanie miłości

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj