Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://favim.com/image/3757682

Coraz więcej ludzi korzysta z Netflixa. W tym wpisie przedstawimy Wam 3 propozycje programów, które warto obejrzeć na tej platformie.

Chociaż Netflix nie należy do najtańszych platform VOD, to jego popularność wciąż wzrasta. Szeroka oferta filmów i programów rozrywkowych przyciąga coraz więcej ludzi w każdym wieku. W dzisiejszym wpisie skupimy się na programach rozrywkowych, dostępnych na platformie. Poniżej znajdziecie 3 propozycje, które naszym zdaniem są warte uwagi.

3 programy, które warto zobaczyć na Netflixie

#1. Kamienna twarz

Ten program emitowany jest od 2019 roku. Polega on na tym, że uczestnicy wykonują różne zadania, a przy każdym z nich muszą pozostać niewzruszeni. Zachowanie tytułowej ?kamiennej twarzy” jest najważniejsze, gdyż nawet za minimalne wzdrygnięcie czy też skrzywienie na twarzy, otrzymuje się bolesną karę.

#2. Ultimate Beastmaster

Uczestnicy biorący udział w tym reality show mają za zadanie przejść cały tor przeszkód w taki sposób, aby nie wpaść do ?paszczy bestii”. Program doczekał się 3 sezonów, a zawodnicy zmieniali się wraz z kolejnymi edycjami. W każdym wydaniu konkurują ze sobą osoby z różnych stron świata, np. Niemiec czy Brazylii.

#3. The Circle

Ten program został nakręcony w trzech edycjach, a każda dzieje się w innym kraju. Uczestnicy programu rozmawiają ze sobą, pomimo tego, że się nie widzą. Wszystko jest połączone ze sobą za pomocą nowoczesnych urządzeń. Każdego tygodnia uczestnicy oceniają siebie nawzajem, a dwie najbardziej popularne osoby, mają za zadanie wybrać osobę, która według nich stanowi największe zagrożenie lub niczego nie wnosi do gry.

Co myślicie o tych programach? A może polecacie jakieś inne? Dajcie nam znać w komentarzach!

Polecamy: Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę

Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę
Źródło: https://weheartit.com/articles/324005872-shows-i-ve-been-watching-lately-blogmas-2018-day-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj