Źródło: Pinterest

Chcesz wyznać miłość chłopakowi, ale nie wiesz, jak to zrobić? W dzisiejszym wpisie przedstawiamy 3 skuteczne sposoby, dzięki którym osiągniesz sukces!

Już dawno minęły czasy, kiedy to chłopak musiał zrobić ten pierwszy krok, a dziewczynie wypadało jedynie cierpliwie czekać i co najwyżej wysyłać subtelne sygnały, licząc, że ukochany prawidłowo je odczyta. Mamy równouprawnienie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy to my, dziewczyny, przejęły inicjatywę. Jeżeli też się z nami zgadasz, to czytaj dalej! Podpowiemy Ci, jak możesz wyznać swoje uczucia chłopakowi.

3 sposoby na wyznanie miłości chłopakowi

#1. Rozmowa w cztery oczy

Szczera rozmowa na osobności to opcja dla odważnych dziewczyn, które zamiast się czaić,  wolą mieć klarowną sytuację. Staraj się jednak zachować dystans, zamiast od razu wykładać kawę na ławę. W przeciwnym razie chłopak może się wystraszyć albo uznać Cię za wariatkę. Wybierz jakieś spokojne miejsce, gdzie będziecie mogli liczyć na prywatność. Postaraj się patrzeć chłopakowi prosto w oczy i nie pozwól na to, aby zjadły Cię nerwy. Nie wmawiaj sobie również od razu, że on Cię odrzuci, bo pozytywne nastawienie odgrywa tu kluczową rolę. Po prostu staraj się być sobą i pokazać od jak najlepszej strony.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#2. Zaproszenie na randkę

Już samo to zaproszenie chłopaka na randkę może być przez niego odebrane jako wyznanie miłości, ale nie jest powiedziane, że tak właśnie będzie. Zaproponuj mu wyjście do kina, na spacer, koncert albo na imprezę. Nawet gdyby miało się skończyć na jednym spotkaniu, to i tak warto spróbować. Pamiętaj, aby podczas randki być sobą, nie stresować się i wykorzystać ten czas jak najlepiej. Zadbaj o to, aby chłopak się nie nudził i próbuj jak najczęściej go rozśmieszać (powaga to Wasz wróg!). Unikaj zadawania zbyt osobistych pytań i staraj się uważnie słuchać, o czym on mówi. Przy tym wszystkim staraj się uszanować jego przestrzeń osobistą, jeśli chłopak unika jakiejkolwiek bliskości.

#3. Pocałunek

To dość ryzykowny sposób, bo jeśli chłopak nic do Ciebie nie czuje, a Ty go pocałujesz, to może się bardzo zirytować. Jeżeli jednak wyczuwasz między Wami chemię i jesteś przekonana, że Ty również go pociągasz, to nie krępuj się, tylko to zrób! Nie zawsze to chłopak musi robić ten pierwszy krok. Oczywiście postaraj się zrobić to w odpowiednim miejscu, tak aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu. Nie musisz nic mówić, bo pocałunek wyrazi wszystko.  Pamiętaj, żeby się nie bać, że sobie nie poradzisz – po prostu daj ponieść się emocjom, a wszystko będzie dobrze. Kiedyś trzeba zrobić krok do przodu! ?

Czytaj także: Czy w 2021 roku znajdziesz chłopaka?

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. ja tam wole po prostu go porwać i zmusic zeby mi wyznal milosc ale jak kto woli. Pozdrawiam z dominiczkiem w piwnicy. LOFCIAM!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj