Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

Zastanawiasz się, jakich cech dziewczyny nie lubią w chłopakach? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Jeżeli chcesz mieć powodzenie u płci przeciwnej, to z pewnością zainteresuje Cię nasz dzisiejszy wpis. Poniżej prezentujemy znienawidzone przez dziewczyny cechy charakteru. Jeżeli nie chcesz stracić swojej szansy na podryw, to lepiej unikaj tego typu zachowań.

Czego ONA w Tobie nie lubi?

Oto 5 zachowań, których dziewczyny w Tobie nie lubią.

#1. ONA nie lubi kiedy popisujesz się przed kolegami

Żadna dziewczyna nie będzie zadowolona, jeżeli w towarzystwie kolegów zaczynasz się przechwalać albo traktować swoją ukochaną w inny sposób, aby pokazać swoją ?męskość”. To oczywiste, że będąc w dwójkę zachowujcie się inaczej niż w towarzystwie innych osób, ale wszystko ma swoje granice.

#2. ONA nie lubi kiedy jej nie słuchasz

Dziewczyny często potrzebują się wygadać, a kiedy już to robią, oczekują, że będziesz ich słuchał. Nikt nie lubi być ignorowany, więc Ty również tego nie rób, nawet jeżeli opowieści Twojej dziewczyny wydają Ci się mało interesujące.

#3. ONA nie lubi kiedy nie mówisz prawdy

Kłamstwo ma krótkie nogi, a dodatkowo większość dziewczyn ma niezawodną intuicję, dzięki czemu niemal zawsze wyczują, że mijasz się z prawdą. Robiąc tak możesz tylko stracić ich zaufanie, więc lepiej dobrze się zastanów, czy warto.

#4. ONA nie lubi kiedy przeklinasz

Używanie wulgarnych słów nie dodaje Ci męskości i nie sprawia, że wydajesz się być bardziej dorosły. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem przyjdzie Ci do głowy, żeby zacząć przeklinać jak szewc.

#5. ONA nie lubi kiedy się nie starasz

Niemal każda dziewczyna lubi być od czasu do czasu rozpieszczana, więc jeśli Ty w ogóle się nie starasz i nie wychodzisz z inicjatywą, to nie dziw się, że ona jest w złym humorze. Zaproś ją czasem w jakieś fajne miejsce albo kup kwiatka bez okazji – uwierz, że takie gesty mają ogromne znaczenie!

Polecamy: Dżentelmeńskie zachowania, które podobają się dziewczynom

Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj