Źródło: Pinterest

Dżentelmeni ciągle są na topie, a które z ich zachowań podobają się paniom najbardziej? Zobacz sam 🙂

Bycie dżentelmenem nie jest łatwe, ale może mieć bardzo pozytywne skutki, gdyż większość dziewczyn uwielbia takich chłopaków. Jakimi zachowaniami możesz zapunktować u swojej wybranki? O tym przeczytasz poniżej!

Dżentelmeńskie zachowania, które podobają się dziewczynom

#1. Otwieranie drzwi

Może Ci się zdawać, że jest to mały gest, ale sprawi on, że dziewczyna może się przyjemnie poczuć, dlatego nie wstydź się tego robić. Oczywiście pamiętaj, aby po otwarciu drzwi puścić panią przodem 🙂

#2. Pomoc w niesieniu różnych rzeczy, np. torebki, zakupów

Wiele dziewczyn lubi, kiedy chłopcy noszą za nie ciężkie torebki, ale zdarzają się również takie, które za tym nie przepadają. Aby uniknąć nieporozumień, warto o to spytać. Zawsze jednak, kiedy widzisz, że dziewczyna niesie ciężkie zakupy, powinieneś zaproponować swoją pomoc. Z pewnością zostanie to docenione.

#3. Przenoszenie przez błoto, kałuże

Jeśli znacie się krótko, taki gest może być niewłaściwy, ale swoją dziewczynę warto przenieść. Z pewnością sprawi to Wam obojgu radość, a dziewczyna będzie Ci wdzięczna, że dzięki Tobie się nie pobrudziła. Również w deszczowy dzień, aby uchronić płeć piękną przed zmoknięciem, możesz rozłożyć nad wami parasolkę oraz iść od strony drogi, aby samochody jej nie ochlapały.

#4. Pożyczanie swoich ubrań, kiedy jest zimno

To bardzo popularny i jednocześnie lubiany gest, bo większość dziewczyn ubóstwia męskie ubrania. Kiedy dodatkowo zadbasz o kobietę, aby nie zmarzła, to z pewnością będzie w siódmym niebie 🙂

#5. Płacenie za randkę

Co prawda jest taka niepisana zasada, że powinien płacić ten, kto zaprasza, jednak, gdy zapłacisz za dziewczynę, z pewnością u niej zapunktujesz 🙂

#6. Kupowanie kwiatów

Nie każda dziewczyna lubi kwiatki, ale na pewno każda doceni ten gest. Kiedy wiesz, że Twoja wybranka uwielbia rośliny, od czasu do czasu podaruj jej jakiś bukiecik.

#7. Kultura osobista

Cmokanie, gwizdy, plucie, kładzenie nóg na stole czy robienie jakiś obleśnych rzeczy na pewno nie spodoba się żadnej dziewczynie. Jeśli chcesz u niej zapunktować, popracuj nad swoimi manierami, bądź kulturalny, spokojny, patrz na nią podczas rozmowy. Dziewczyna zapamięta każdy z tych gestów i będzie miała przyjemne wspomnienia po spotkaniu z Tobą.

Polecamy: Komplementy, które działają na dziewczyny

Jak poderwać chłopaka będąc nieśmiałą
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/442478732137301249/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj