Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jakie komplementy prawić dziewczynie, aby była bardzo zadowolona? Przeczytaj ten wpis!

Dla niektórych osób prawienie komplementów to prawdziwa sztuka. Bywa, że przez nieodpowiedni dobór słów możemy zostać źle zrozumiani, a nawet posądzeni o bycie niekulturalnymi! W tym wpisie przedstawiamy ?pewniaki”, czyli komplementy, które możesz śmiało prawić, bo ucieszy się z nich niemal każda dziewczyna. Ciekawy? Czytaj dalej!

Komplementy, które działają na dziewczyny

#1. ?Ładnie (dziś) wyglądasz?

Tradycyjny i prosty komplement, który z pewnością sprawi radość dziewczynie, szczególnie jeśli pracowała nad swoim wyglądem przez bardzo długi czas. Pokaż, że zauważasz i doceniasz jej starania!

#2. ?Masz ładne oczy?

Ten komplement pokaże, że dostrzegasz drobne szczegóły i zapewne patrzysz jej prosto w oczy. To zdanie może zostać także odebrane w taki sposób, że patrzysz nieco głębiej niż tylko na powierzchowność dziewczyny i że liczy się dla Ciebie nie tylko wygląd, ale również na wnętrze.

#3. ?Masz piękny uśmiech?

Ten komplement działa podobnie, jak ten zamieszczony powyżej. Uśmiech jest niemal jak nasza wizytówka, a mówiąc dziewczynie taki komplement, sprawisz że będzie ona chciała się jeszcze więcej uśmiechać.

#4. ?Masz świetną figurę?

Tego typu komplement lepiej jest zaadresować do dziewczyny, którą znasz nieco dłużej. Staraj się nie oceniać jej krągłości, jeżeli nie znacie się zbyt długo, bo możesz zostać źle odebrany. Lepiej upewnij się też zawczasu, że ona nie ma kompleksów na punkcie swojej sylwetki.

#5. ?Zabawna / mądra z Ciebie dziewczyna?

Pamiętaj, żeby nie tylko komplementować wygląd dziewczyny, ale także jej charakter. Powiedz jej, że jest fajna i super Ci się z nią spędza czas, a na pewno będzie bardzo zadowolona z tego faktu.

#6. ?Masz ładny makijaż / outfit?

Warto również od czasu do czasu zwrócić uwagę na strój oraz makijaż dziewczyny. Z pewnością na Wasze spotkanie starała się wyglądać jak najlepiej, więc pokaż jej, że to doceniasz.

Pamiętaj, że komplementy zawsze powinny być szczere i nie przesadzone, bo w przeciwnym razie dziewczyna to wyczuje!

Czytaj także: Po czym poznać, że się zakochałeś?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj