Co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/759138080920959577/

Nie jesteś pewien, czy to co czujesz, to właśnie miłość? W tym wpisie znajdziesz objawy, które świadczą o tym, że się zakochałeś.

Zastanawiasz się, czy to co czujesz do dziewczyny to zakochanie, czy tylko zauroczenie? Nie masz zielonego pojęcia, jak rozpoznać, czy NAPRAWDĘ Twoje uczucia są poważne? Poniżej przedstawiamy 8 głównych objawów zakochania. Jeśli widzisz u siebie większość z nich, to nie ma wątpliwości iż ta dziewczyna zawróciła Ci w głowie.

Po czym poznać, że się zakochałeś?

#1. Ciągle o niej myślisz

Jeżeli w myślach ciągle widzisz piękne, niebieskie oczy swojej koleżanki, jej uśmiech lub to, jak super się z nią bawiłeś, to pierwszy sygnał, że być może to coś więcej niż tylko przyjaźń. Szczególnie jeśli myślisz o niej jako o najlepszej osobie na świecie. Myśli skupiające się nie tylko na wyglądzie, ale również na charakterze, świadczą o tym, że to coś poważnego.

#2. Gdy się z nią spotykasz, od razu Twój humor staje się lepszy

Automatycznie stajesz się wesoły, gdy tylko przybywasz w towarzystwie dziewczyny? Jest to dobry znak. Kiedy jesteśmy zakochani, bardzo często w naszym ciele wydzielanych jest więcej endorfin, czyli hormonów szczęścia. Hormony te nie tylko poprawiają nam humor, ale również zmniejszają stres, a nawet pomagają zwalczać różne bóle. Jeśli więc przy dziewczynie wszystkie boleści świata nagle dla Ciebie przestają być odczuwalne, to znak od organizmu, że się zakochałeś!

#3. Martwisz się o nią

Kiedy ona długo nie odpisuje w Twoich myślach pojawiają się czarne scenariusze, prosisz by uważała na siebie, kiedy wraca sama, czy najzwyczajniej w świecie chcesz jej pomóc, gdy widzisz, że jest coś nie porządku? To oznacza, że ona jest dla Ciebie kimś ważnym, więc chcesz się o nią troszczyć, aby nie stała się jej żadna krzywda.

#4. Tęsknisz za nią i nie możesz doczekać się kolejnego spotkania

Dopiero się widzieliście, a Tobie jest mało i non stop wyczekujesz kolejnego spotkania z nią, tęsknisz za jej towarzystwem? Tak, zapewne jesteś zakochany!

#5. Podoba Ci się, pociąga Cię fizycznie

Jeśli nie możesz oderwać od dziewczyny wzroku, a na jej widok zapiera Ci dech w piersiach, to bez wątpienia się zauroczyłeś. Pamiętaj, że zakochanie łączy się z pożądaniem drugiej osoby, jednak dotyczy się nie tylko sfery fizycznej, ale całokształtu.

#6. Przy niej szybciej bije Ci serce lub odczuwasz motylki w brzuchu

Jeżeli w jej towarzystwie oprócz wielkiej radości, odczuwasz także szybsze bicie serca, czy przyjemne uczucie w brzuchu, zwane motylkami, to z pewnością jest coś na rzeczy.

#7. Ciągle dążysz do tego, aby być bliżej niej

Zakochany chłopak będzie ciągle pragnął dotknąć dziewczynę, choćby przelotnie lub po prostu być blisko niej. Bardzo trudno jest się wtedy opanować, aby zachować dystans. Masz podobnie? To bez wątpienia świadczy o tym, że jesteś zakochany.

#8. Nie widzisz jej wad

Praktycznie nie zauważasz tego, że ma fałdki na brzuchu, że bywa obrażalska czy często się spóźnia? Dla Ciebie ta dziewczyna to wręcz chodzący ideał! Tak to właśnie jest, kiedy człowiek się zakocha.

Oprócz powyższych objawów mogą występować także:
– spocone dłonie,
– zazdrość o innych mężczyzn (np. kolegów),
– poprawa swojego zachowania na lepsze,
– dokładniejsze dbanie o higienę oraz wygląd,
– wypieki na twarzy.

Czytaj także: 3 powody, dla których powinieneś wyznać jej miłość

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj