Książka ?Wszystkie znaki na niebie i ziemi

Ambitna fotograficzka i miejscowy rozrabiaka? Skandal murowany!

Josie wraz z rodziną prowadzi małą księgarnię, jednak marzy o byciu słynną fotografką w wielkim świecie. Jej losy krzyżują się z Luckym, przyjacielem z dzieciństwa, a obecnie outsiderem i rozrabiaką. Z czasem Josie odkrywa, że uśmiech Lucky’ego przyprawia ją o szybsze bicie serca. Może chłopak nie jest łobuzem, za jakiego go brała, a plany na przyszłość warto jeszcze zweryfikować?

,,Wszystkie znaki na niebie i ziemi” to już trzecia książka Jenn Bennett, która ukazuje się nakładem Wydawnictwa IUVI. Poprzednie powieści ,,Z głową w gwiazdach” i ,,Światło księżyca” stały się bestsellerami, zaskarbiając sobie miejsce w sercach polskich nastolatek.

Josie połowę życia spędziła na tułaczce z mamą, z miasta do miasta. Po latach obie wracają do swojego miasteczka, aby poprowadzić rodzinną księgarnię. Dla Josie to tylko krótki przystanek – swoją przyszłość wiąże z fotografią i Zachodnim Wybrzeżem, dokąd planuje się wkrótce przenieść. Plany krzyżuje jej spotkanie z Luckym – outsiderem i buntownikiem, który w dzieciństwie był jej najlepszym przyjacielem. Teraz jednak daje jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z Josie do czynienia. Wszystko zmienia pewna wyjątkowo nieudana impreza przy basenie, kiedy to ona pakuje się w poważne tarapaty, a on ratuje ją z opresji.

Wkrótce Josie odkrywa, że przez ostatnie kilka lat oboje bardzo się zmienili. Grzeczny chłopiec, którego niegdyś znała, teraz bawi ją czarnym humorem, a jego uśmiech przyprawia ją o szybsze bicie serca. W Josie rodzi się podejrzenie, że może Lucky wcale nie jest takim draniem, za jakiego wszyscy go biorą?

,,Wszystkie znaki na niebie i ziemi” to wzruszająca historia młodej dziewczyny, wkraczającej w dorosłe życie i doświadczającej uroków pierwszej miłości. Najnowsza powieść Jenn Bennett to opowieść o dojrzewaniu, pierwszych poważnych planach na przyszłość, młodzieńczych zauroczeniach, sekretach i komplikacjach życiowych.

O autorce:
Jenn Bennett to uznana artystka plastyczka, która odnalazła się w pisaniu. Urodzona w Niemczech, wiele podróżowała i mieszkała w Europie, USA oraz na Dalekim Wschodzie. Wierzy, że rebelia to niedoceniona forma sztuki ? wywołała więcej demonów, niż zjedliście gorących posiłków, a powieści, które pisze, są takie jak kawa, którą pija: mocne i bez cukru. Pisaka obecnie mieszka niedaleko Atlanty, z mężem (kinowym geekiem) oraz dwoma bardzo groźnymi mopsami.

Dane wydawnicze:
Wydawnictwo IUVI | Autor: Jenn Bennett| Format: 135 x 205 mm | s. 424 | Cena: 34,90 |
ISBN 978-83-7966-065-0| Data premiery: 30.09.2020 | Wiek 14+ | www.iuvi.pl

Strona internetowa Wydawnictwa IUVI: www.iuvi.pl

Fanpage Wydawnictwa IUVI: https://www.facebook.com/WydawnictwoIUVI/

Polecamy: Książka ,,Dziewczyna z Paryża”

Książka ?Wszystkie znaki na niebie i ziemi"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj