Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 5 kanałów booktubowych, które każdy fan książek powinien znać.

Jeżeli jesteś fanatykiem czytania i chciałabyś posłuchać o gorących premierach książkowych lub dowiedzieć się, co obecnie czytają najpopularniejsze na YouTube ?mole książkowe”, to ten wpis jest dla Ciebie!

5 kanałów booktubowych, które warto znać

#1. Zaksiążkowane

Jest to kanał prowadzony przez dwie siostry, które mają wspólną pasję – czytanie. Na vlogach, które nagrywają, możemy zobaczyć, co najczęściej robią (oprócz tego, że chłoną lektury jak gąbka wodę). Poniżej zostawiamy linka do jednego z najnowszych filmów, zmieszczonych na ich kanale.

P.s. Niedawno swój kanał na platformie YouTube założyli rodzice dziewczyn i nazywają się ?Literaccy”. Tam też warto zajrzeć 🙂

#2. Get Booky

Kanał prowadzi Magda. Jest to dziewczyna, która na swoim profilu zachęca do czytania książek i sama szybko pokonuje kolejne lektury. Poniżej wrzucamy linka do jednego z ostatnich filmów na jej kanale.

#3. Doktor Book

Założycielką tego kanału jest Nikola, która oprócz czytania, studiuje również farmację. Na jej profilu możemy poznać opinie głównie na temat klasyki i fantastyki, ale także książek młodzieżowych. Poniżej zostawiamy jeden z ostatnich filmów Nikoli.

#4. come book

Profil prowadzony jest przez dziewczynę o imieniu Karolina, która przez większość czasu ma przepiękny uśmiech na ustach. Jej przemyślenia na temat książek są niezwykle inspirujące i zachęcające do jak najszybszego zapoznania się z lekturą. Poniżej filmik pochodzący z jej kanału.

#5. Cat Vloguje

Ewa jest sympatyczną youtuberką, która swoim ciepłem przyciąga widzów, a jej opinie zachęcają fanów do tego, żeby stali się czytelnikami. Poniżej video pochodzące z kanału Cat.

Jeśli śledzicie któryś z powyższych kanałów, to podzielcie się z nami swoimi ulubionymi odcinkami.

Polecamy: 3 książki, które warto przeczytać #1

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj