czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/793618765564537932

Zastanawiasz się, czy powinnaś dać drugą szansę chłopakowi? W tym wpisie znajdziesz 5 oznak, które świadczą o tym, że to dobry pomysł.

Związki rozpadają się z różnych powodów, ale nie zawsze jest tak, że rozstanie było słuszną decyzją. Czasami powrót do byłego chłopaka lub po prostu danie sobie drugiej szansy jest dobrym pomysłem, bo daje możliwość naprawienia swoich błędów. Poniżej przedstawiamy 5 oznak, które świadczą o tym, że warto zaryzykować i dać chłopakowi jeszcze jedną szansę.

5 oznak, że powinnaś dać mu drugą szansę

#1. Rozstaliście się z błahego powodu

W czasie kłótni łatwo jest powiedzieć o kilka słów za dużo. Kiedy emocje sięgają zenitu można zrobić coś, czego później się żałuje. Jeżeli powodem Waszego rozstania była błahostka i oboje chcielibyście spróbować raz jeszcze, to zdecydowanie powinniście dać sobie drugą szansę.

#2. Byście ze sobą szczęśliwi

Tkwienie w związku, w którym nie jest się szczęśliwym, nie ma sensu. Co innego jednak w sytuacji, kiedy byliście ze sobą szczęśliwi, a większość Twoich wspomnień, związanych z Waszą relacją, jest dobra. Może warto zaryzykować, aby znowu być szczęśliwym?

#3. On dobrze Cię traktował

Chłopak powinien darzyć swoją ukochaną szacunkiem. Jeżeli on na każdym kroku pokazywał Ci jak bardzo mu Tobie zależy i był dla Ciebie dobrym partnerem, to śmiało możesz dać mu drugą szansę.

#4. Oboje nadal się kochacie

Uczucia między Wami wciąż nie wygasły? Nadal jesteście sobie bardzo bliscy? W takim razie przestańcie się przed tym bronić. Skoro oboje coś do siebie czujecie, spróbujcie ponownie. Aby nie dopuścić do ponownego rozstania, warto żebyście omówili wszystkie błędy, które do niego doprowadziły.

#5. Żadne z Was nie może stworzyć związku

Rozstaliście się i oboje próbujecie ułożyć sobie życie na nowo. Niestety każdy kolejny związek okazuje się niewypałem i wtedy wracacie myślami do czasów, kiedy byliście razem. Być może podświadomie żadne z Was nie chce być z nikim innym. W tej sytuacji zdecydowanie powinniście dać sobie drugą szansę.

Polecamy: Jak znaleźć chłopaka w nowym roku?

czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/733101645579331875/

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj