Twój chłopak jest toksyczny
Źródło: Twitter.com

Oto druga część naszego wpisu, w której znajdziesz kolejne oznaki toksycznego chłopaka.

Co charakteryzuje toksycznego chłopaka, z którym za nic w świecie nie powinnaś być w związku? Poniżej przedstawiamy kolejnych 5 przykładowych zachowań. Jeśli u Twojego ukochanego występuje choć jeden z nich, powinnaś poważnie zastanowić się nad sensem kontynuowania relacji z tym chłopakiem.

5 oznak, że Twój chłopak jest toksyczny CZĘŚĆ 2

#6. Nagminnie kłamie

Ciągle słyszysz od niego kłamstwa lub słabe wymówki, a prawda okazuje się zupełnie inna? A może to jego znajomi przedstawiają Ci inną wersję wydarzeń? Nawet, jeśli on obieca Ci poprawę, to zastanów się, czy będziesz potrafiła po raz kolejny mu zaufać.

#7. Zmusza Cię do bliskości

Zdarza się, że nie masz ochoty na żadne czułości? To zupełnie normalne! Twój chłopak powinien rozumieć Twoje ,,nie” i uszanować to. Jeżeli jest inaczej, a on wbrew Tobie dąży do bliskości, to w ten sposób okazuje Ci kompletny brak szacunku. Jego zachowanie jest toksyczne.

#8. Nie radzi sobie ze swoim nałogiem

Nałóg chłopaka ma wpływ na Wasze życie? Kiedy jest pod wpływem, staje się awanturniczy lub nachalny? A może obiecał Tobie, że pójdzie na odwyk, jednak zbagatelizował sprawę? życie z uzależnionym człowiekiem to ogromne wyzwanie i może przysporzyć Ci wiele cierpienia. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest rozstanie się i poproszenie jego rodziny, aby się nim zajęła.

#9. Twoje zdanie dla niego się nie liczy

Jeśli Twój chłopak nie słucha tego, co do niego mówisz i robi wszystko wbrew Tobie, to jest to toksyczne zachowanie. Podobnie, jak podejmowanie ważnych decyzji, bez pytania Ciebie o zdanie i nie branie pod uwagę Twoich potrzeb.

#10. Mówi Ci co masz robić

Toksyczny chłopak będzie Ci ciągle dyktował, co masz robić, a czego nie możesz. Będzie próbował podejmować za Ciebie ważne decyzje, np. te, dotyczące Twojej przyszłości. Absolutnie nie możesz pozwolić na takie zachowanie, bo możesz zmarnować swój potencjał i ambicje, dlatego odejdź, póki nie jest jeszcze za późno.

Od toksycznego chłopaka najlepiej się odciąć, aby nie zniszczyć swojej psychiki. Pamiętaj, że w razie większych problemów nie jesteś sama – poproś o pomoc rodziców, przyjaciół lub udaj się na wizytę do psychologa!

Czytaj także: 5 oznak, że Twój chłopak jest toksyczny CZĘŚĆ 1

Twój chłopak jest toksyczny
Źródło: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj