Źródło: Pinterest

Chciałabyś zabrać chłopaka na randkę wieczorem? W tym wpisie znajdziesz 5 pomysłów, gdzie możecie się wybrać.

Zaczęły się wakacje, więc mamy trochę więcej czasu. Nie musimy spędzać wieczorów nad książkami, a rano zrywać się o świcie. Jest to więc świetna okazja, żeby zorganizować romantyczną randkę po (lub w trakcie) zachodzie słońca. Jeśli podoba Ci się ten pomysł, ale nie wiesz co moglibyście robić, to skorzystaj z naszych podpowiedzi.

#1. Piknik

Siedzenie na kocyku i zajadanie przygotowanych wcześniej pyszności jest fajne, ale w ciągu dnia może być zbyt gorąco, a latające wokół muchy mogą Wam popsuć cały nastrój. A gdyby tak zorganizować go wieczorem? Jeśli znajdziecie odpowiednie miejsce, możecie nawet połączyć go z ogniskiem.

#2. Spacer nad wodą

Jeśli macie możliwość wybrać się nad jezioro, rzekę lub morze to koniecznie zróbcie to po zmroku! Oczywiście przede wszystkim zadbajcie o Wasze bezpieczeństwo i nie idźcie w miejsca, gdzie nie ma żywej duszy, a przy okazji jest dużo zarośli. Jest jednak sporo miejsc przystosowanych do spacerów, gdzie znajdziecie specjalne oświetlenie, które po zmroku wygląda bardzo romantycznie.

#3. Festyn

Być może w Waszej miejscowości lub niedalekiej okolicy organizowany jest festyn (albo inne wydarzenie tego typu). Warto wybrać się tam wieczorem, ponieważ wiele atrakcji jest również przewidziana na późniejszą porę – pokaz laserów, fajerwerki itp.

#4. Puszczanie lampionu

Choć szał na lampiony nieco przemija, to nadal można je kupić w wielu miejscach. Są one idealne na romantyczną randkę nocą. Jeśli zdecydujecie się na nie, to pamiętajcie, żeby nie puszczać ich w pobliżu lasu lub łąki, szczególnie jeśli jest okres suszy.

#5. Kino letnie

W większych miastach często organizowane są wieczorne seanse na świeżym powietrzu. Warto wybrać się w takie miejsce, bo panuje w nim niepowtarzalna atmosfera.

Gdzie najchętniej poszłybyście na randkę? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Seksowne tipy na pierwszą randkę

wieczorna randka

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj