Jak poderwać chłopaka
Źródło: Pinterest

Chciałabyś sprawić, żeby ON kompletnie stracił dla Ciebie głowę? W tym wpisie znajdziesz 5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka.

Jeżeli do tej pory wydawało Ci się, że nie masz szans poderwać żadnego chłopaka, jeśli nie wyglądasz jak Instagirl, to tym wpisem chcemy przekonać Cię, że jesteś w błędzie! Poniżej znajdziesz 5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka. Sprawdź je koniecznie!

5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka

#1. Odpowiedni wygląd

Jeśli chcesz rozkochać w sobie chłopaka, musisz zadbać o swój wygląd. Zacznij przykładać większą wagę do swojego ubioru ? proste jeansy zamień na romantyczną sukienkę, a sportową bluzę na dziewczęcą koszulę. Nie bój się podkreślać swoich atutów, oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku.

#2. Pewność siebie

Będąc cicha i skryta, nie poderwiesz wymarzonego chłopaka. Musisz uwierzyć w swoje możliwości i pamiętać o tym, że jesteś wspaniała! Uśmiechnij się, wypnij do przodu pierś i unieś głowę do góry, a ON z pewnością zwróci na Ciebie uwagę. Powodzenia!

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Uśmiech

Uśmiech to najpiękniejszy makijaż dziewczyny. W tym powiedzeniu jest sporo prawdy, bo chłopcy wprost uwielbiają roześmiane dziewczyny. Pokaż mu, że jesteś pozytywnie nastawiona do świata, a zwiększysz swoje szanse na zdobycie jego serca.

#4. Ciekawe pasje

Chłopcy uwielbiają dziewczyny, które mają ciekawe zainteresowania. Najlepiej jeśli udałoby Wam się odkryć wspólne pasje. To może być sport, książki, filmy, podróże ? wszystko to Was do siebie zbliży. Dzięki temu będziecie mieli tematy do rozmowy, a w wolnej chwili możecie wyjść do kina, wyjechać na wakacje czy pójść na jakiś mecz.

#5. Miłe usposobienie

Choć niektórzy chłopcy lubią tzw. ?bad girls?, to jednak są oni w zdecydowanej mniejszości. Zazwyczaj chłopcy lubią miłe dziewczyny, które można bez obaw przedstawić swoim rodzicom ?

Polecamy: Pierwszy pocałunek ? wszystko co powinnaś o nim wiedzieć!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj